Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NarkoCraft [30 slotów] [Survival] Zapraszamy!


kubam8753

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na NarkoCraft !!!

 

IP: 188.165.19.162:8074

Typ Serwera: Survival + Frakcje

Pluginy: Najpotrzebniejsze do Survivalu:)

Ekipa: Wlaściciel: NarkotyczekPL _-_ HeadAdmin: MiniRaizPL _-_

 

 

 

 

 

 

Dlaczego My? Ponieważ!:

a) Nie jest to serwer który rozpadnie się po 3 dniach!

B) Mamy na dużo dużo dni, pieniędzy na opłacenie dedyka. Więc spokojnie:).

c) Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną Ekipą ;).

d) Miła Administracja!

e) Zawsze Pomocna!

f) Zawsze ktoś z Ekipy będzie na serwerze!

g) Organizujemy dużo Eventów dla graczy, aby się nie nudzili na Naszym Serwerze! :)

 

I tak można było by wymieniać przez lata! :)

 

Dobra, dość tego pisania!

 

Wbijaj

 

 

IP: 188.165.19.162:8074

Opublikowano

Nie polecam...

Admini robia sobie diax zbroje i zabijaja.

Rangi ktore mozna kupic (Vip, Admin, Moderator) maja wszystkie komendy. Tak mi mowil jeden H@

Ogolnie na serwerze lagi ja jestem na nie...

Opublikowano

@Turolek

 

Lagi, się raz zdarzyły.

 

Zle zrozumiałeś z rangami. Admin może wszystko to prawda. Moderator nie wszystko a VIP to na spawnie ((Dodatkowy slot itd;))).

A Admini, tak przyznaje. To troche nooby... Nie mój serwer. Ale taka sytuacja sie nie powtorzy po 2. Juz ten 1 nie ma Admina :).

 

@ZAPRASZAM!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...