Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jakie servery wystartują w tym miesiacu?


Ebuu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na samym początku tego poradnika chciał

bym was poinformować ze temat

będzie aktualizowany co

2-3 dni

 

 

 

01095042.gif

 

 

Pewnie sie zastanawiacie co oznacza ten diament??

Oznacza on to że to HIT tego miesiąca

i naprawde warto na niego poczekać

 

 

Ocenianie serverów

 

 

gwiazdka3.png - Słaby

 

gwiazdka3.pnggwiazdka3.png - może być

 

gwiazdka3.pnggwiazdka3.pnggwiazdka3.png - przeciętny

 

gwiazdka3.pnggwiazdka3.pnggwiazdka3.pnggwiazdka3.png- Dobry

 

gwiazdka3.pnggwiazdka3.pnggwiazdka3.pnggwiazdka3.pnggwiazdka3.png- Zajebisty

 

 

 

No dobra teraz przechodzimy do spisu

;)

 

beznazwytp.png

 

EASY

 

 

 

MEDIUM

 

 

 

HARD

 

 

 

 

 

[/center]


[center]SPIS DODAM JUTRO.  NIESTETY TERAZ[/center]


[center]NIE MAM ZA DUŻO CZASU;/[/center]

Opublikowano

Czyżbym miał Dejavu? Wydaje mi się, że jest to zbędny temat, zapowiedzi nie jest na tyle wiele, aby nie dostrzec chociażby jednej z nich.

 

Tak . Na tą chwile nie ma za dużo serverów ;)

 

Ale co będzie za tydzień ? dwa? nie wiesz może będzie kupa serverów ;)

 

A spis dodam jutro bo jak widzisz są servery;))

Opublikowano

Wprowadziłem ten pomysł lecz jest to pracochłonne i czasem nie skuteczne.

NIe opłaca się prowadzenie takiego spisu ,lecz + za chęci kontynuacji :)

 

A może taki temat jak Serwer Miesiąca ? ;)

Opublikowano

mod pewnie zamknie temat bo to jest bez sensu teraz startuja chyba 3 serwery

MAXCHAOS:

 

Nick: DawidPL

 

Lvl: 110

 

Klasa: War Master

 

Gildia: ALTERNATYWA

Opublikowano

Myślę, że takie tematy są mało przydatne, ale może się mylę.

Temat na razie może zostać, w przyszłości jeśli będzie popularny, a co ważne często aktualizowany to zostanie podpięty.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Jak temat bedzie aktualizowany tak jak mowisz to bede wbijal .I podoba mi sie ten pomysl tylko no wlasnie nie wiadomo czy sie spodoba moderatorom i czy podepna;p

BUM

Opublikowano

Podpinam, ale ma być aktualizowane przynajmniej raz w tygodniu. Masz do soboty aby uzupełnić aktualne starty serwerów.

Nadal brak update. Skoro się za coś zabierasz to następnym razem chociaż zacznij. Ode mnie już takiej szansy nie dostaniesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...