Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ]Server nietypowy [Tworzenie własnego zamku za pomocą questow]


ARTXDD

Czy zagracie na takim serverze ??  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serverze ??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o zamknięcie tematu Moderatora czemu ?? ponieważ To co mi napisał gracz było nie kulturalne : Ty stara kurwa po co robisz taki server szmato ruska pewnie po to żeby znaleść przyjaciół

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Pytanie - Kto odpowie na te pytanie na GG jako 1 dostaje vipa na serverze na zawsze. Pytanie brzmi Co to jest anafora wytłumacz i powiedz do czego jest potrzebna.

 

Wystartuje na 100% wystartuje tak nie więcej 16 pazdziernika tylko nwm czy ktoś na nim zagra wykupilem 200 slotów

 

Chcesz więcej informacji pisz do mnie na GG:44741090

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Już jest 1 taki projekt,niestety upadł więc liczę na to że z tym wypali.

Upadł bo pracuje 1 admin i zrobili 1 zamek world editem.

Kiedy start doczekać się nie mogę.

mca.png
Opublikowano

@Ref

 

U mnie pracują nad budowaniem 60 osób pluginy są mojego autorstwa .

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Start: 2 pazdziernika pisałem w temacie. Ip podam niebawem.

 

Wszelkie pytania pisać do mnie na GG lub PW.

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Pisalem z Head@dminem odpowiedzial mi ze start przewiduje na 2 pazdziernkia.

 

Imię: Michal

Nick z gry: Yuffe

Wiek: 15

Mikro/Skype: Mam mikrofon oraz Skype

GG: 22623852

Coś o sobie: Interesuje sie informatyka oraz motoryzacja, od siedmiu lat mieszkam za granica dokladniej w Anglii. Dlatego tuz mozliwe sa bledy ortograficzne za ktore bardzo przepraszam, ale gdy sie mieszka 7 lat za swoim panstwem zaczyna sie o nim zapominac. Jestem przyjazny i lubiany. Chociaz byc lubianym nie znaczy miec wielu przyjaciol. A gdy sie nie ma przyjaciol nie mozna poznac samego siebie. Dlatego tez nie umiem pisac sam o sobie, przepraszam bardzo za to.

Komendy , pluginy 0/10: 10

Staż w minecraft: W Minecrafta na orginalu gram mozliwe ze 2lata a ogolem 4 lata.

Doświadczenie jako Administrator: Mialem 2razy wlasne serwery lecz za pierwszym razem, mapa zostala usunieta. a za drugim razem serwer juz nie wypalil. Trzecim razem wykupilem serwer prywatny tak abym mogl grac z kolegami. Administratora mialem na 2innych serwerach.[/font]

Screeny jak budujesz: Screenow nie mam. Sorry

 

 

Mam nadzieje ze podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.[/font]

Opublikowano

Pisalem z Head@dminem odpowiedzial mi ze start przewiduje na 2 pazdziernkia.

 

Imię: Michal

Nick z gry: Yuffe

Wiek: 15

Mikro/Skype: Mam mikrofon oraz Skype

GG: 22623852

Coś o sobie: Interesuje sie informatyka oraz motoryzacja,

Komendy , pluginy 0/10: 10

Staż w minecraft: Mialem 2razy wlasne serwery lecz za pierwszym razem, mapa zostala usunieta. a za drugim razem serwer juz nie wypalil. Trzecim razem wykupilem serwer prywatny tak abym mogl grac z kolegami. Administratora mialem na 2innych serwerach.

Doświadczenie jako Administrator: ~UP~

Screeny jak budujesz: Screenow nie mam. Sorry

 

 

Mam nadzieje ze podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Staż w minecraft tu trzeba było napisać ile grasz w minecrafta a w doświadczeniu jako administrator właśnie to co napisałeś w stażu

 

Zaliczam ci z 0-50 p. 20 popraw a zdobędziesz 35 około.

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Imię:Weronika

Nick z gry:Ninta

Wiek:14

Mikro/Skype:Tak

GG:32268519

Coś o sobie:Interesuje się kulturą, i informatyka i oczywiście grami :D

Komendy , pluginy 0/10: 7,5-8

Staż w minecraft:1,5roku

Doświadczenie jako Administrator:Duże 4Razy Admin 2Mod 1Headadmin

Screeny jak budujesz:Nie robię ss.

I am M&M

Opublikowano

Weroniko napisz mi na gg a ci odpowiem .

Co jeszcze możesz dodać do podania .

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Imię:Mateusz

Nick z gry:Multi2

Wiek:12

Mikro/Skype:mikro mam,skype nie,ale ts3

GG:33357544

Coś o sobie:Lubie minecrafta,jestem ogarniety,interesuje sie komputerami.

Screeny twoich budowli:Nie robie ss budowli.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Ref

 

Wielki powrót servera

pracowałem nad nim troszkę od nowa robiłem pluginy i sam robiłem mape myślę że wam się spodoba

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Substancja to:

Materia o niezerowej masie spoczynkowej

 

Kiedy serwer wystartuje?

minecraft24h.png

Poszukiwani redaktorzy! Wynagrodzenie doładowania do sieci komórkowych!

Opublikowano

Pisalem z Head@dminem odpowiedzial mi ze start przewiduje na 2 pazdziernkia.

 

Imię: Michal

Nick z gry: Yuffe

Wiek: 15

Mikro/Skype: Mam mikrofon oraz Skype

GG: 22623852

Coś o sobie: Interesuje sie informatyka oraz motoryzacja, od siedmiu lat mieszkam za granica dokladniej w Anglii. Dlatego tuz mozliwe sa bledy ortograficzne za ktore bardzo przepraszam, ale gdy sie mieszka 7 lat za swoim panstwem zaczyna sie o nim zapominac. Jestem przyjazny i lubiany. Chociaz byc lubianym nie znaczy miec wielu przyjaciol. A gdy sie nie ma przyjaciol nie mozna poznac samego siebie. Dlatego tez nie umiem pisac sam o sobie, przepraszam bardzo za to.

Komendy , pluginy 0/10: 10

Staż w minecraft: W Minecrafta na orginalu gram mozliwe ze 2lata a ogolem 4 lata.

Doświadczenie jako Administrator: Mialem 2razy wlasne serwery lecz za pierwszym razem, mapa zostala usunieta. a za drugim razem serwer juz nie wypalil. Trzecim razem wykupilem serwer prywatny tak abym mogl grac z kolegami. Administratora mialem na 2innych serwerach.[/font]

Screeny jak budujesz: Screenow nie mam. Sorry

 

 

Mam nadzieje ze podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.[/font]

 

10/10? Umiesz tworzyć pluginy?

 

Imię:Wojtek

Nick z gry:Zakrzack

Wiek:16

Mikro/Skype:Mam oba, skype wojtas36987

GG:32471399

Coś o sobie:Mam na imię Wojtek, mam 16 lat. Jako administrator zawsze staram się utrzymać 2 "własne zasady" 1. Każdy z graczy jest równy, nie ma to że to jest vip więc jemu nie wolno nic robić. 2. Jeżeli ktoś nie rozumie podstaw minecraft staram się go ignorować. Wiele razy słyszałem że banuje jak oszalały ale jeżeli ludzie nie rozumieją podstawow...

Komendy , pluginy 0/10: 9 gdyż według mnie 10 to już trzeba umieć pluginy tworzyć.

Staż w minecraft:Od listopada 2010

Doświadczenie jako Administrator:Byłem adminem już wiele razy. Z tego co wiem ostatnie dwa serwery na których byłem adminem z tego co wiem jeszcze stoją, streetcraft i cs-hejdz minecraft (w streetcraft zapytajcie o mnie Katrio14 a w cs-hejdzu minecraft Glinczera)

Zakus :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...