Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ciekawych sposobów - jak komuś zrobić burdel na komputerze :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam tego typu komend/sposobów.

 

Wykluczam już:

 

- Zmiana tapety

- Muzyka w tle

-Zawiecha kompa

-Fałszywy BSOD

-Wyłaczanie komputera

-Wyciszanie/Odciszanie dźwięku

-Wysuwanie/Wsuwanie CD

-Otwieranie stron WWW

-Otwieranie programów

-Pisanie w notatniku

-Zamykanie procesów

-Pobieranie listy procesów

-Sprawdzanie czy program jest online

-Pobieranie plików

-Kopiowanie plików

-Przenoszenie plików

- Usuwanie plików

 

Za jakie kolwiek inne pomysły like.

obraz24.png


Opublikowano

Fcking awesome :D

 

Func _DummyFile($sFilePath, $iSizeMB, $iOverwrite = 0)
   Local $hFile = _WinAPI_CreateFile($sFilePath, 0 + $iOverwrite, 4)
   If Not $hFile Then
       Return SetError(1, 0, 0)
   EndIf
   _WinAPI_SetFilePointer($hFile, 1048576 * $iSizeMB)
   _WinAPI_SetEndOfFile($hFile)
   Return Number(_WinAPI_CloseHandle($hFile))
EndFunc

Opublikowano

mouse trap :rolleyes: xD:DB):ninja:

 

#include <Misc.au3>
Global $pos = MouseGetPos()
_MouseTrap($pos[0], $pos[1], $pos[0], $pos[1])
sleep(10000)
_MouseTrap()

 

albo BlockInput ;)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Dzięki :), nie wiem czemu działa do 2GB, jak wpisuję więcej to wychodzi 0KB lub nie całe 1GB.

 

@UP Haha fajna sprawa z tym MouseTrap :D. BlockInput właśnie czegoś takiego szukałem.

obraz24.png


Opublikowano

@UP Ty w każdym temacie masz coś do napisania, tak naprawdę nie przyda Ci się, chcesz być tylko dzisiaj w top spamerów :)

 

Rozumiem, że :

_MouseTrap($pos[0], $pos[1], $pos[0], $pos[1]) ; Ograniczam ruchy myszki.

sleep(10000)

_MouseTrap() ; Pozbywam się ograniczenia.

 

Ale jeżeli zrobię tak:

_MouseTrap($pos[0], $pos[1], $pos[0], $pos[1])

 

To czemu po jakimś czasie znowu jest normalnie?

obraz24.png


Opublikowano

ograniczenie w jakim zakresie parametrów może się poruszać myszka , zobacz w przykładzie jak to fajnie wytłumaczone na przykładzie ograniczenia ruchu myszki w oknie gui

 

czemu znika nie wiem, u mnie cały czas dziala

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Robisz coś takiego:

-pulpit przygasa, robi sie jasny i na nim pojawia się PacMan . Koleś myśli wtf ale patrzy jakby gierka, steruje sobie zjadając w najlepsze ikonki ... i usuwając w rzeczywistosci to co zjada ;)

Kolejny poziom to kolejne lokalizacje/dyski...gorzej jak wyjdzie w jakis sposob z "gry" ;)

 

Zaczytane gdzieś kiedyś na necie ;)

Opublikowano

Wysyłamy przykładowo taki kod do użytkownika nowego GG:

 

gg:/set_status?description=%6A%65%73%74%65%6D%20%67%65%6A%65%6D%20%69%20%73%69%65%20%75%6B%72%79%77%61%6D

Jeśli kliknie, ustawi mu to opis ''straciłem dziewictwo z butelką po coli'' i się ukrywamy xD

 

miałem w notatniku za Boga nie wiem z jakiej strony to mam ale jak miałem gg to działało :P

Opublikowano

Nie trzeba tego kodować, normalnie też działa, tylko w większości przypadków będzie trzeba pewnie wybrać aplikację. Ale pomysł fajny.

 

 

Bo może po prostu skrypt się wyłącza?

 

Nie wyłącza się, przechodzi do pętli później.

obraz24.png


Opublikowano

Wysyłamy przykładowo taki kod do użytkownika nowego GG:

 

gg:/set_status?description=%6A%65%73%74%65%6D%20%67%65%6A%65%6D%20%69%20%73%69%65%20%75%6B%72%79%77%61%6D

Jeśli kliknie, ustawi mu to opis ''straciłem dziewictwo z butelką po coli'' i się ukrywamy xD

 

miałem w notatniku za Boga nie wiem z jakiej strony to mam ale jak miałem gg to działało :P

 

tego od groma jest na youtube, wystarczy wpisać "jak zmienić opis na gadu" :P

Opublikowano

@UP

-Otwieranie stron WWW

 

jeszcze można zrobić że otwiera różne stronki itp : D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...