Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][No-WL][No-Premium][Dedyk][Survival] Serwer Survival FunFzeiN


Softowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądasz YouTubera FunFzeiN? Lubisz jego filmy? Chciałbyś z nim pograć? A może po prostu szukasz dobrego serwera Survival No-Premium? To coś dla Ciebie! FunFzeiN stworzył serwer dla jego widzów i nie tylko jako special na 600 subskrypcji!

 

A więc chcesz pograć? Wiedziałem! A więc na co czekasz? Do roboty!

 

 

 

 

de2zjo.gifAdres IP: FunFzeiN.dtdns.net

 

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

 

de2zjo.gifPotwory: Oczywiście

 

de2zjo.gifZwierzęta: Aczkolwiek

 

de2zjo.gifPvP: Tak

 

de2zjo.gifPremium: Nie

 

de2zjo.gifSloty: 40

 

de2zjo.gifWhite List: Nie

 

de2zjo.gifNether: Tak

 

 

 

 

de2zjo.gifAdministracja:

 

-FunFzeiN

-Softenik

-Kacperlul

-Yeti0200

-Karek14

 

 

 

Na serwerze jest plugin dodający klany! Oraz kilka innych, lista jest wciąż updatowana! Zapraszajcie znajomych, kumpli, kolegów, koleżanki ,a nawet swoją babcię do gry!

 

REKRUTACJA NA ADMINÓW ON!

PODANIE PISAĆ PONIŻEJ W TYM TEMACIE!

WZÓR:

 

Wiek: (Od 14 lat)

Doświadczenie: (Pluginy itp.)

Podejscie do graczy: (Jak się spisujesz jako admin)

Premium:

Skype:

Coś o sobie:

RCwkgo4.png

Opublikowano

Nie polecam. Na pytanie do head admina - czemu nie ma "sethome" odpowiedział, że "bo nie", na pytanie czemu moby zabijają na spawnie odpowiedział "bo tak", później dodał, że to survival na stwierdzenie, że to śmieszne, że taki surv, a nawet TNT nie działa odpowiedział banem. Nie polecam.

Opublikowano

Wiek: (Od 14 lat) 15

 

Doświadczenie: (Pluginy itp.) Srednie . Ale admina mialem na 3 serwerach dedyk wiec ogarniam

:) . ( Fb , 2x surv )

 

Podejscie do graczy: Będę sie starał pomagac graczom w potrzebie ; > . Wydaje mi sie ze jestem miłym chlopcem wiec nie bedzie problemu z dogadywaniem sie z graczami.

 

Premium: NIE :[

 

Skype: Jasne , nazwa: czerwo15

 

Coś o sobie: Mam na imie Adrian chodze do klasy 3 gimnazjum , trenuje piłke nożną juz 8 lat , pochodze z Kielc , lubie spedzac czas przy komputerze grajac w MC lub Cs 1.6 .

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...