Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszamy na świat 18! [Zapisy do gildii]


MaQiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Dzisiaj chcę zaprosić każdego z lvl 20+ do gildii: Apogea.

Jej przywódcą jest:

 

-wierzba

 

Oficerowie:

 

-Saphira

 

-lipciaa16

 

Poszukujemy ludzi aktywnych, którzy codziennie wchodzą i robią 100% awanturniczości. W gildii panuje spokój. Poszukujemy ludzi dlatego że chcemy zrobić jedną z najlepszych gildii na serwerze. Codziennie wpłacamy 30% tego co zarobimy. Gdy chcesz do gildii napisz na PW w grze lub w postach pod spodem. Jeśli chcesz więcej info pisz do MaQiu na PW! Mój nick na serwerze (Saphira)

 

Poszukujemy również grzybiarzy od 1lv.

 

Zasady panujące w gildii:

1. Znajomość ortografii.

2. Kultura Osobista.

3. Wierzchowiec minimum 30%

4. Codzienna Aktywność!

5. 3 nieobecności na wojnie= dziękujemy za wspólną grę.

 

 

Nasza gildia jest rozbudowana na :

Twierdza: 14

Skarbiec: 21 (42%)

Trener 22 (44%)

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

Podajecie nick poniżej my sprawdzamy waszą postać i dodajemy do gildii. Piszcie czy moglibyście w późniejszym okresie gry wpłacać grzybki na rzecz gildii. Dla nas to bardzo ważne. Sami grzybków 4tysiące nie wpłacimy ;)

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...