Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julekb11

[Pytanie]Jak zmienić ip, żeby nie mieć bana na serwerze? :)

8 postów w tym temacie

Router, internet bezprzewodowy. proszę o pomoc ;<

Mam izomet, tak jak juz napisalem router.

Win 7, 2mb neta

stary, do jasnej pipki napisz więcej, to tak jak bym napisał ,,Ile mój komp pociągnie slotów, 2 rdzenie z roku 2007,, napisz operatora, ile mega itp.

Po 2 jak z neostrady to restart modemu. I też się dołączę, mam z Multimedii, modem i router

Naciśnij przycisk resetu na routerze. Jak to nie pomoże, to nie da się u ciebie zmieniać IP.

Odłacz router i ponownie włacz.

To wystarczy? :O

Tak IP powinno się zmienić, jeśli ma zmienne.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0