Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Czy ktoś by mi zrobił taką paczkę modów i skin? i czy ktoś chciałby ze mną grać?


Kyovux97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak chciałbym bardzo taką oto bardzo małą paczkę (mam trochę słabego kompa): WERSJA 1.3.2 minecrafta

 

- AirShip

- MyPeople

- MoCreature

- Optifine

- AssasinCraft

 

i tylko tyle jeśli jakieś mody są niekompatybilne lub na inną wersję to możecie trochę usunąć. I jeszcze 2 rzeczy:

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Czy ktoś by zrobił mi firmowego skina??? (nie kopiowanego) podobnego do nicku MrKocuu.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mam 10 lat jestem chłopakiem i chciałbym mieć jakiegoś kumpla do grania w różne gry oczywiście mogę grać w takie gry od

16,18 itp szukam kolegi od 10 do 14 lat i żeby miał trochę doświadczenia bo moi koledzy nawet sciągnąć

minecrafta nie potrafią.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

P.S oddzieliłem kreskami tematy żeby jakiś mod by mógł je powrzucać do dobrych działów ponieważ dzisiaj się

zarejestrowałem i niewiem gdzie dawać różne tematy z góry dziękuje. (jeśli jakiś błąd jest w ortografii to bardzo przepraszam)

 

 

Pisać na skype misiek.marhewka lub tutaj

Opublikowano

Moge ci na jutro załatwić paczke a skiny sprzedaje zawodowo za darmo xD

Jeżeli chcesz z kimś pograć to jestem chętny, jeżeli masz steam to mój nick to Sniper

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...