Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś szybkiego, zimnego, do picia?


squah :')

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie jakieś sposoby na coś szybkiego, zimnego, i co można było by zrobić z domowych składników do picia? Niedziela, wszystkie sklepy w okolicy pozamykane, nie chce mi się zapierdalać 6 km. do najbliższego supermarketu. Znacie coś?

Game Over

Opublikowano

Masz szejker w domu?

Jeśli tak to wsypujesz do niego:

1-2 łyżeczki kawy

1-2 łyżeczki cukru

kostki lodu

wlewasz mleko

mieszasz i gotowe :D

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Woda, cukier, cytryna, kostki lodu = Woda cytrynowa z kostkami lodu

Jak się nie ma cytryny to można dodać kwasku cytrynowego? :D

 

 

Jak masz wszystkie sklepy pozamykane w niedziele to mieszkasz na końcu świata ;x

 

Polecam ci zamrozić kostki lodu i je łykać :D

Można tak powiedzieć. Mieszkam na wsi, gdzie wszystkie spożywczaki nieczynne w Niedziele. Najbliższy supermarket to ok. 6 km. od domu, a nie chce mi się zapierdalać tyle po byle picie ;)

Game Over

Opublikowano

Zimną wodę polecam.

Wlewasz wodę do szklanki lub innego naczynia i wkładasz do lodówki lub zamrażarki, najlepiej wlać większą ilość do butelki 1l i włożyć do lodówki, wtedy będziesz miał na zapas.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Jak się nie ma cytryny to można dodać kwasku cytrynowego? :D

Kwasek cytrynowy to jest to samo co cytryna :) Tak może być. Ale nie przesadzaj z Nim bo nie wypijesz tego

Opublikowano

Zimna woda z kranu

Mam pewien magiczny, naturalny i dobry napój... Woda!

 

bekal.jpg

 

1/2 l wody wysoko zmineralizowanej

2 łyżki miodu

szczypta soli

sok z cytryny

 

;)

Hmm... Kiedyś spróbuję, kiedy znowu najdzie ochota

:) Na razie zrobiłem woda + cukier + kwasek, zajebiste xD

Game Over

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...