Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wyciągnąć IP danego servera i dodać go do KamerModa !


Skipp3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

W tym poradniku pokażę Wam jak dodać server do KamerModa . Jeżeli podobny poradnik już był proszę po prostu o usunięcie .

 

1. Pobieramy GetServerInfo_v3


http://www.mediafire.com/?zh4s74k4o4b361l

Skan


[url="https://www.virustotal.com/file/f3254782401e5ac110b025b41643bb1d51dc1937723cdb333c2f33c472219d16/analysis/"]https://www.virustotal.com/file/f3254782401e5ac110b025b41643bb1d51dc1937723cdb333c2f33c472219d16/analysis/[/url]

2. Pliczek logininfo.py wrzucamy do folderu z clientem servera , którego IP chcemy uzyskać .

3. Odpalamy clienta .

4. Pokaże nam się takie oto okienko :

post-641027-0-00247400-1348389921.png

5. Klikamy OK

6. Otworzy nam się notatnik w którym mamy wszystkie potrzebne nam IP

7.Instalujemy kamermoda .

8.Otwieramy pliczek ServerInfo.exe

post-641027-0-82746300-1348390120.png

9. Uzupełniamy :

 

9.1 ServerName - Nazwa servera

9.2 IP - W notatniku LoginIP

9.3 Login Port - w notatniku obok LoginIP po prostu Port

9.4 CharPort - Możemy zostawić

9.5 Website - strona servera

9.6 CH2 -Kopiujemy z notatnika , nie trzeba tego opisywać to proste .

9.7 Pong -

ściągamy program: Pong Finder :


http://j.gs/289795/pong-finder

Wypakowujemy do klienta serwera

Uruchamiamy klienta

w pliku pong.txt znajdziemy pong

Otwieramy serverinfo.exe i wypełniamy pola.

 

9.8/9.9/9.10/9.11/9.12 - Zostawiamy

 

10. Klikamy na niebieskiego plusa "+"

12. Klikamy na małą dyskietkę pod listą serverów i zapisujemy .

13. Gotowe !

 

 

 

Zakończenie .

 

Pozdrawiam userów i administratorów forum . Mam nadzieję , że poradnik przyda się komuś . Jakieś pytania pisz PW !

Zakaz kopiowania ! Poradnik tylko i wyłącznie dla MPCFORUM!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...