Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Jak sprawdzić swoją efektywność


DragonMati

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W tym poradniku pokażę wam,jak sprawdzić swoją efektywność w grze World Of Tanks.

 

Wchodzimy na tą stronę

http://wot-news.com/index.php/stat/calc/en/

 

Pojawia nam się takie okno:

gRBvM.png

 

W tym miejscu wpisujemy swój nick z gry!

 

Gdy już wpiszemy swój nick klikamy przycisk "Load data"

Powinno nam wyskoczyć takie coś :

EYdJj.png

 

Jak widzimy,moja efektywność wynosi 989.72

Po prawo widzimy tabelkę z rangami

 

Poniżej 600 Słaby gracz (~ 10%)

600 - 900 Gracz poniżej zakresu (~48%)

900-1200 Przeciętny gracz (~ 32%)

1200-1500 Dobry gracz (~ 8%)

1500-1800 Świetny gracz (~ 1.9%)

Powyżej 1800 Unikalny gracz (~ 0,1%)

 

Jak widać ja jestem przeciętnym graczem ;]

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Eee. robić tutorial dla takiego banału ??

Upośledzeni nie jesteśmy wystarczyło dać nam linka tak jak ten kolega:

http://www.mpcforum.pl/user/320266-upadly/

 

Pokazując w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/646079-innesprawdz-swoja-efektywnosc/

 

To on nam to pokazał.. nie ładnie, powinieneś napisać, że ową stronę pokazał ci Upadły. -_-

UnLike

x

Opublikowano

Eee. robić tutorial dla takiego banału ??

Upośledzeni nie jesteśmy wystarczyło dać nam linka tak jak ten kolega:

http://www.mpcforum.pl/user/320266-upadly/

 

Pokazując w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/646079-innesprawdz-swoja-efektywnosc/

 

To on nam to pokazał.. nie ładnie, powinieneś napisać, że ową stronę pokazał ci Upadły. -_-

UnLike

Jakby mi pokazał to bym napisał...Sprawdzałem w spisie TuT'ów,takiego tam nie było więc napisałem...Btw,Nawet nie znam żadnego Upadłego...

Mogłem dać też linka,ale są też takie osoby,które nie znają angielskiego więc przetłumaczyłem rangi..

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Z tego co wiem to upadł...upadł i już nie jest z nami. Niech zostanie ten tut, a Upadły podał tylko link ;)

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

 

Efficiency rating

921.8

moze sie wstydza tak jak ja i nie moga sie przelamac i podac wyniku :D

 

 

o 2 liki :D nie wiem za co ale dziekuje

860331433165800174608.png

Opublikowano

Przydatne , leci +

" Tam , gdzie kończy się dyplomacja, zaczyna się wojna . " - Polivios Dimitrakopulos

 

Jeśli pomogłem kliknij

 

" Lubię to ! "

Opublikowano

Tylko taki mały dodatek: kalkulator ten liczy tylko mecze czołgami ciężkimi (przynajmniej tak było w jego poprzedniej wersji,).

 

 

scoreb.png

 

 

Niestety wynik haniebnie psuje mi kilkadziesiąt meczy zagranych stockowym T34, którym bez 120mm nie dało się grać (musze się jakoś wytłumaczyć xD)

 

EDIT: zapomniałem spoilerów

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

 

1029.23

 

 

Troszkę " Suabo ", ale patrząc na to, że przez 500 bitew wpajano mi "jedź na artę i ch*j " to jest nawet, nawet ;p

9c5e8497803a7cb2gen.jpg


Dzięki znajomemu mam teraz zaje**stą nazwę :F


 

Opublikowano

998,2

Oto cały ja :D

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Wystarczy że zmieniłem jedna cyfre po przecinku i wskoczył wynik taki :

 

43569,23

 

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Jak sprawdzić swoją efektywność

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...