Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Angielski klasa 5 ;x. Opisz Diabelski Młyn w Londynie :d


Impression.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zadanko dla siostry na poziomie 5 klasy. Niestety nie chce mi się tego robić. Proszę gdzieś o 7 zdań. Za pomoc wylajkuję !

 

 

Zdjęcie:

 

37244310985436346895.jpg

 

 

Z góry dzięki i lajki czekają !

Opublikowano

London Eye jest to wielkie koło, z kapsułami , kapsuły te są szklane mieszczą po parę osób jednocześnie. które krąży i ukazuje widoki Londynu.otwarcie największej atrakcji i prawie że symbolu Londynu miało miejsce w 2000 roku, w marcu, Co roku ponad 3,5 mln ludzi odwiedza. Bardzo łatwo tam trafić, gdyż każdy Chce zobaczyć Big Ben itp a to jest blisko wszystkich innych atrakcji, widać z daleka a jak się zapyta kogoś jak tam trafić to na pewno każdy powie wam dokładnie, duża szansa, ze będzie to odpowiedź po polsku. Kosz takiej przejażdżki to około 15 funtów więc nie jest to takie tanie, i czasami długa kolejka. Jednak kto nie chce zobaczyć panoramy Londynu z wysokości 135m jeśli jest dobra pogoda można zobaczyć nie tylko Londyn ale też i widok 40 km poza Londynem , miejscowości jest to niesamowite wrażenie jeśli ktoś nie ma lęku wysokości. A taka ciekawostka jeżeli ktoś ma ochotę zrobić prezent swojej ukochanej bądź ukochanemu może kupić bilet za 299 funtów w tym jest prywatna kapsuła nazywa się Cupid's Capsule, (Kapsuła Kupidyna) . za tą cenę będzie się miało szampana i kelnera który polewa go, I czekoladki Charbonnel ( je jada Królowa). Ale wiadomo brak lęku wysokości to podstawa by odbyć podróż taką w górę Londynu. Polecam serdecznie wszystkim :)

 

 

 

Nie czytałem, w necie znalazłem. Może być takie coś?

 

 

Albo to

 

London Eye jest to wielkie koło, z kapsułami , kapsuły te są szklane mieszczą po parę osób jednocześnie. które krąży i ukazuje widoki Londynu.otwarcie największej atrakcji i prawie że symbolu Londynu miało miejsce w 2000 roku, w marcu, Co roku ponad 3,5 mln ludzi odwiedza. Bardzo łatwo tam trafić, gdyż każdy Chce zobaczyć Big Ben itp a to jest blisko wszystkich innych atrakcji, widać z daleka a jak się zapyta kogoś jak tam trafić to na pewno każdy powie wam dokładnie, duża szansa, ze będzie to odpowiedź po polsku. Kosz takiej przejażdżki to około 15 funtów więc nie jest to takie tanie, i czasami długa kolejka. Jednak kto nie chce zobaczyć panoramy Londynu z wysokości 135m jeśli jest dobra pogoda można zobaczyć nie tylko Londyn ale też i widok 40 km poza Londynem , miejscowości jest to niesamowite wrażenie jeśli ktoś nie ma lęku wysokości. A taka ciekawostka jeżeli ktoś ma ochotę zrobić prezent swojej ukochanej bądź ukochanemu może kupić bilet za 299 funtów w tym jest prywatna kapsuła nazywa się Cupid's Capsule, (Kapsuła Kupidyna) . za tą cenę będzie się miało szampana i kelnera który polewa go, I czekoladki Charbonnel ( je jada Królowa). Ale wiadomo brak lęku wysokości to podstawa by odbyć podróż taką w górę Londynu. Polecam serdecznie wszystkim :)

1351788161-U286260.png

Opublikowano

London Eye, czyli Londyńskie Oko, znajduje się naprzeciwko Brytyjskiego Parlamentu, na południowym brzegu Tamizy, po drugiej stronie Westminster Bridge. Jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji Londynu i największe na świecie koło obserwacyjne, z którego rozpościera się niesamowity widok na całą panoramę miasta.

 

Nazywane bywa również Millennium Wheel (Kołem Milenijnym) z uwagi na to, że było jednym z trzech dużych londyńskich przedsięwzięć powstałych z okazji końca XX wieku (pozostałe dwa to Millennium Dome oraz Millennium Footbridge).

Budowla ta zaprojektowana została przez Davida Marksa i Julię Barfield i uroczyście otwarta przez Tonego Blaira w ostatnią sylwestrową noc ubiegłego tysiąclecia. Ma ona 135 metrów wysokości i waży około 330 ton.

 

London Eye, przypominające wyglądem ogromne koło rowerowe, składa się z 32 kapsuł, mieszczących po 25 osób każda. Porusza się ono bardzo powoli - około 0,8 km/h, tak żeby pasażerowie mogli wsiadać i wysiadać bez jego zatrzymywania. Pełny obrót koła trwa około 35 minut.

2uiyzh2.png
Opublikowano

up@

 

Also known as the London Eye Millennium Wheel - observation wheel. Designed by David Marks, Julia Barfield, Malcolm Cook, Mark Sparrowhawk, Steven Chilton and Nic Bailey. Wheel is located in the London Borough of Lambeth in London, on the southern bank of the Thames between Hungerford and Westminster Bridges. London Eye has a height of 135 meters. At the wheel there are 32 air-conditioned passenger capsules combined with the outer periphery of the wheel, which rotates at a speed of about 0.9 km / h. Full rotation of the wheel takes 27 minutes exactly, and 21-22 seconds. Wheel does not stop to pick up and setting down passengers - low speed allows you to make these operations have been performed.

2uiyzh2.png
Opublikowano

Miał być poziom 5 klasa podstawówka, a ty opisujesz mi tu ile ma wysokości ile waży itd.

 

Kilka zdań. Jest okrągły, fajnie się kręci :D i widoki z niego itd.

Opublikowano

British Airways London Eye it's situated opposite The House of Parliamente between Waterloo and Westminister Bridge.London Eye trought nayi is been called the Millenium Wheel that is simply monitoring wheel.They are his designers David Marks, Julia Barfield, Malcolm Cook, Mark Sparrowhawk, Steven Chilton and Nick Bailey.London Eye they build specially on the occasion of the millennium.Wheel British Airways London Eye 135 metres amount to heights he has 32 airconditionet passenger capsules from which every can hold 25 people. The entire circle is socializing whit the speed the about 0,9 kilometres per hour and thanks to that isin't stopping she during gettingoff and getting in of passengers but of him full the trading lasts precisley 27 minutes bad 21-22 seconds.

 

 

And

 

The London Eye is a giant Ferris wheel situated on the banks of the River Thames in London, England. The entire structure is 135 metres (443 ft) tall and the wheel has a diameter of 120 metres (394 ft).

It is the tallest Ferris wheel in Europe, and the most popular paid tourist attraction in the United Kingdom, visited by over 3.5 million people annually.[4] When erected in 1999 it was the tallest Ferris wheel in the world, until surpassed first by the 160 m (520 ft) Star of Nanchang in 2006 and then the 165 m (541 ft) Singapore Flyer in 2008. Supported by an A-frame on one side only, unlike the taller Nanchang and Singapore wheels, the Eye is described by its operators as "the world's tallest cantilevered observation wheel".[5] It provides the highest public viewing point,[6] and is the 20th tallest structure, in London.

The London Eye, or Millennium Wheel, was officially called the British Airways London Eye and then the Merlin Entertainments London Eye. Since 20 January 2011, its official name is the EDF Energy London Eye[7] following a three-year sponsorship deal.

The London Eye adjoins the western end of Jubilee Gardens, on the South Bank of the River Thames between Westminster Bridge and Hungerford Bridge, in the London Borough of Lambeth. The site is adjacent to that of the former Dome of Discovery, which was built for the Festival of Britain in 1951

1351788161-U286260.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...