Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak łatwo zarobić na low lvl w Metin2


kruczycho123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest mój pierwszy post na tym forum więc o każdy mój błąd proszę aby zwracano mi uwagę lecz proszę też o wyrozumiałość ponieważ tak jak napisałem jest to moja pierwsza produkcja ;).

 

Witam. Mam do zaprezentowania poradnik jak się łatwo dorobić na globalnym serwerze metin2.

 

1.Robimy postać 20-21lvl i robimy podstawowe eq +5/6.

2.Kupujemy Rękawice dropu ( lub korzystamy z)

3.ruszamy do m2 lub dolinę orków i ubijamy besty.Występowanie owych mobów i informacje o nich dodam na ss'ach lub w linkach.

4.Jak wiadomo z Bestów dropia fms'y i rózne ciekawe itemki.

 

Występowanie bestów:

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1348344222-U414661.jpg

 

 

Kolor Biały: Best.łucznik

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1348344287-U414661.jpg

 

Kolor Niebieski:Best.Specjalista

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1348344331-U414661.jpg

 

Filmik z YouTube

 

http://www.youtube.com/watch?v=EGIC4iwGLHw

 

 

Miłego dropienia :)

Opublikowano

Naprawdę na ma sensu trzymania 50 poradnika na temat dropienia z bestów.

Proponuję wywalenie tego. ;)

AlanMT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...