Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]KurwiozalnaMasakra[Dedyk][24/7][WL]


wintus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server ala kwadratowa masakra start niedziela 20.00

10 slot

dedyk

wh -ON

3 Zycia

Skype: Famowned5

Mile widziane Skype :)

Wiek:

 

 

 

 

Nick z MC:

 

 

 

Doświadczenie:

 

 

 

Ile grasz w MC?:

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie?

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?:

 

 

 

Skype:

 

 

 

Mikrofon:

generate_logo.png?name=kucykowo

Typ: freebulid

Adres IP: 176.9.20.51:25820

Status: status.png?ip=176.9.20.51&port=25820

<iframe src="

https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk" width="214" height="277" border="0" style="border:0;width:214px;height:277px;"><a href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk">Przejdź do płatności</a></iframe>

Opublikowano

Wiek: 15,5 lat

 

 

 

 

Nick z MC: lizaQ

 

 

 

Doświadczenie: duże

 

 

 

Ile grasz w MC?: 1 rok

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? zalezy od dnia, srednio 1h dziennie

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: Nie bede

 

 

 

Skype: Mam, podam na PW

 

 

 

Mikrofon: Mam

Opublikowano

Wiek: 15

 

 

Kanał na yt : http://www.youtube.com/user/MuchaPlayGames

 

Nick z MC: mucha97

 

 

 

Doświadczenie: :)

 

 

 

Ile grasz w MC?: 1,5

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? 1-2 godz ( bede krecil filmy na yt)

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: Nie

 

 

 

Skype: Obiereziemniory

 

 

 

Mikrofon:Tak , moj glos mozesz uslyszec tutaj . : http://www.youtube.com/watch?v=8H40P2_gMV4&feature=plcp

Opublikowano

Wiek: 14, ale 11 października do 15 dobijam ^.^

 

 

Nick z MC: yoda158

 

 

 

Doświadczenie: Od zobaczenia pierwszego filmiku u CTSG w minecraft'cie wtedy zacząłem grać a jeżeli chodzi o to czy umiem, to tak :P

 

 

 

Ile grasz w MC?: Ze dwa lata :)

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? Zależnie od czasu, kartkówek itd. Ale jeżeli ma to być coś w stylu kwadratowej masakry to często :)

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: Będę używał Inventory Tweaks i Rei's Minimap a to chyba nie Cheat.

 

 

 

Skype: ehm... jakby to :) no dobra... debil_79 Ale nie wierz nazwie ;D

 

 

 

Mikrofon: No, można go na 3,5 / 5 ocenić :P

 

 

Bardzo proszę o rozpatrzenie, tego podania (:D) pozytywnie :)

Opublikowano

Wiek:14

 

 

 

 

Nick z MC:toren177

 

 

 

Doświadczenie:duze

 

 

 

Ile grasz w MC?:2lata

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie?: 2h-3h

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?:nie

 

 

 

Skype:toren177

 

 

 

Mikrofon: ta

Opublikowano

Nick z MC:Ganeraxis

 

 

 

Doświadczenie:bardzo duże

 

 

 

Ile grasz w MC?: od bety 1.2_02

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? 3-4h

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?:nie

 

 

 

Skype:jest, podam na pw

 

 

 

Mikrofon:jest

http://www.pajacyk.pl/

Kliknij w zielony brzuszek pajacyka jeżeli pomogłem.

 

 

minecraftplayer.jpg

mpcforum.jpg

 

Posty:

50

100

150

200

250

300

 

Na minecraft.mpcforum.pl pod nickiem: GaneR

mca.pngmca.pngmca.png

Opublikowano

Nick z MC: biuseq123

 

 

 

Doświadczenie: Alpha 1.2_2

 

 

 

Ile grasz w MC?: alpha 1.2_2

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie?

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: Nie, nie ma sensu grania na czitach!

 

 

 

Skype: biuseq512

 

 

 

Mikrofon: Ta

Opublikowano

Nick z MC:Orizinis

 

 

 

Doświadczenie:duuuże

 

 

 

Ile grasz w MC?: beta 1.2_02

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? 2/3h

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?:oczywiscie ze nie

 

 

 

Skype:podam w grze albo na pw

 

 

 

Mikrofon:sprawny

Opublikowano

Nick z MC:LanSuJ

 

 

 

Doświadczenie:duze

 

 

 

Ile grasz w MC?:2lata

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie?5h nawet wiecej

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?:nie bede

 

 

 

Skype:ta

 

 

 

Mikrofon: ta

Opublikowano

Nick z MC: M3FistoPL

 

 

 

Doświadczenie: Duże

 

 

 

Ile grasz w MC?: Od bety 1.3

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? Około 4-5h

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: Oczywiście że nie

 

 

 

Skype: Mam , ale wole Ts3

 

 

 

Mikrofon: Tak posiadam

1313311128-U379371.png
Opublikowano

Wiek:14

 

 

 

 

Nick z MC: DiaabeleekPL

 

 

 

Doświadczenie: 9/10 -długo gram ponad 2 lata

 

 

 

Ile grasz w MC?: 2 lata

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? 3-4h

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: Absolutnie!

 

 

 

Skype:Tak

 

 

 

Mikrofon:Tak

kubica.jpg
Opublikowano

Wiek: 14 lat :)

 

 

 

 

Nick z MC: hokeista00

 

 

 

Doświadczenie: 9/10 znam sie na mc komendach tez :D lubie grac

 

 

 

Ile grasz w MC?: 1.5 roku

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? mysle ze jak mnie wciagnie 2 godzinki / 3

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: NIE! NIGDY

 

 

 

Skype: hokeista00 <-- Nie zawsze moge gadac :<

 

 

 

Mikrofon: mam, ale nie mam mutacjii. Wybaczysz mam nadzieję

 

Ps. Da sie start przesunać np. na godzinę 13.00 ? Prosiłbym

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

Opublikowano

WIEK : 14 ale w tym roku 15

 

 

Nick z MC: HMsysOF

 

 

 

Doświadczenie: Duże

 

 

 

Ile grasz w MC?: 2 lata

 

 

 

Ile będziesz grać dziennie? 3-4 h

 

 

 

Czy nie będziesz cheatować?: A komu to potrzebne ? A dlaczego ? xD

 

 

 

Skype: Na pw

 

 

 

Mikrofon: Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...