Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Serwera --- LossCraft [dedyk] [FreeBuild+Srvival]


kahiron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was to jest krótka zapowiedź Serwera LossCraft .

No dobra to zaczynajmy LossCraft oferuje długo terminową zabawę oraz nie zapomniane wrażenia jeśli oczywiście chcesz przeżywać przygody to serwer LossCraft to serwer dla ciebie

 

 

LossCraft to Serwer nad ktorym pracuje ponad 4 osobowy skład zgranych ludzi ;]

 

LossCraft planuje zabaić graczy w taki sposób że na serwerze będzie trochę FreeBuild + Survival

 

 

Przewidziana Data Startu Serwera :25.09.2012

Oficjalna data Startu:28.09.2012 o godzinie 19:30 albo i wcześniej

 

OPIS:

Co już jest na serwerze zbudowane

1.piękny i duży SPAWN

2.Ratusz

3.Arena

4.Mapa do rozgrywek hangergames

5.Tartak [ /warp tartak ]

6.stadion

7.mapa parkour

8.Działki 10x10

9.Oraz miasto dla Vipów

10.i wiele innych żeczy Sklepy,Enchant publiczny

 

 

Serwer będzie stał na 20 slotach ponieważ zbaczymy będzie wile graczy przyciogał nasz serwer mam nadzieje ze na serwerze

będą zawsze maksy ponieważ myślę że tego nie da sie opisać to trzeba przeżyć albo zobaczyć Myśle że Serwer LossCraft

To Serwer który wstrząśnie wszystkimi Graczami

 

TEAM SERWERA LossCraft

1.[ Właściciel ] -Kahiron

2. [Admin ] - Xucorin

3. [ Moderaor ] -Nie pamietam jak się pisało ten Nick podamy najwyżej pózniej

4. [ Techniczny ]MhBK to znaczy że Serwer będzie odbugowany

mam nadzieje że Zapowieź się wam podoba i będziecie czekać na start ;]

Serwer bedzie wyjątkowy ponieważ chcemy wam umilić grę w taki sposób żeby to się nie składało tylko na zbierniu surowców

tylko żebyści mogli sie rozerwać wiec będzie wgrany plugin o zrobiona mapa do Survival games albo jak kto woli Hanger Games\

 

Ja sie z wami żegnam Pozdrawiam Kahiron

 

P.S Szukamy kogoś kto pomoże Zrobić Stronę dla Serwera Jeśli Ktoś by się zgodził na pomoc Dostał by na Serwerze Dożywotnio Range VIP oczywiście jeśli ktoś chce jak coś proszę o kontakt na PW

 

KONTAKT Z ADMINISTRACJA E-mail : [email protected]

Jeszcze będzie podany Twiter : https://twitter.com/KahiroonKahiroo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...