Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Renaos [Survival + Heroes] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [40 slotow]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngRenaosDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s39.csrv.pl:10706

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival + Heroes

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Heroes, Factions, Essentials, BOSEconomy, Orebfuscator i inne.

1337425578-U363900.png

[HeadAdmin] yonji,

[Admin] Ncturme,

[Moderator] Appleeyes, NajkersPL,

[KidMod] DimiGod

1337425590-U363900.png

Heroes

Posiadamy bardzo rozbudowany plugin Heroes

Jest około 35klas.

Na serwerze maxymalny poziom to: 99.

Po wyexpieniu 99 lvl możemy zmienić klasę

Klasy są dzielone na:

-Wojownik

-Łucznik

-Kapłan

-Mag

-Łotrzyk

 

Każda klasa posiada 2 podklasy

Oczywiście w zależności jaką podklasę wybierze

Każda podklasa ma 1 podpodklasę

 

Na początku każdy jest Przybyszem

Który nie posiada żadnych umiejętności

 

EXP zdobywamy za:

 

-Zabijanie potworów

-Zabijanie zwierząt

-Zabijanie graczy

-Wykonywanie Questów

-Lub można wygrać w konkursach

 

Przybysz dostaje EXP jeszcze za:

-Kopanie

 

Na serwerze zapewniamy balans klas ;]

Jeżeli ktoś pamięta stary YonjiCraft

Stare klasy zostały zmodyfikowane

Przez Ncturme oraz yonji

 

Wszystkie klasy mogą używać wszystkich mieczy ALE

Każdy będzie bić mniej lub więcej z diamentowego miecza ;]

NP. Mag bije 15 dmg z Diamentowego Miecza

A wojownik bije 30 dmg z Diamentowego Miecza

Oczywiście to tylko przykład

 

To chyba tyle o Heroes :]

 

Factions

 

Na serwerze posiadamy plugin Factions pozwalający założyć gildie, która ma swój własny teren i ochronę skrzynek na nim.

Założenie gildii kosztuje 60000 rubinów (waluty serwerowej).

Pierwszy claim kosztuje 5000 a każdy następny o 500 więcej (5500, 6000, 6500 itd.)

 

Viper

 

Plugin napisany przez HeadAdmina yonji'ego obsługujący wszystkie płatności SMS na serwerze w grze.

Nie musisz wchodzić na żadne strony, dosłownie nic. Wszystko załatwisz w grze szybko i przyjemnie.

 

Dla przykładu: Chcesz kupić VIPa na 15 dni.

 

 

 

 

 

Dodatkową funkcją pluginu Viper jest możliwość kupna swojej unikatowej rangi za walutę serwerową.

 

 

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Nie polecam... admin nie odpisuje na polecenia gracza.serwer ma wiele bugow. topie sie w lawie, wywala mnie z serwera. jak sie loguje ponownie to gdzies na oceanie jestem i kordy Z-300 ponad... co to jest?

 

 

serwer 4/10

admini 2/10... jeszcze ten woto napisal "zaluz".. pozdro waszej ortografii.

Opublikowano

Tak samo jak w zapowiedzi pisałem również nie polecam serwera.(grałem na wcześniejszej wersji)

Grupa graczy miała dodatkowe korzyści przez znajomości z "teamem".

Czy bzdura czy nie to już gracze ocenia i zobaczą :>.

Opublikowano

Tak samo jak w zapowiedzi pisałem również nie polecam serwera.(grałem na wcześniejszej wersji)

Grupa graczy miała dodatkowe korzyści przez znajomości z "teamem".

 

Bzdury. Pewnie chodzi ci o Woogiego i jego gildię, bo wszyscy płakali, że niby im pomagamy... To nie było prawdą, ja nigdy nie pomogłem. Tamta wersja serwera szczerze była bardzo zbugowana przez kilka pluginów (AuthDB m.in.)

Uczeń
Opublikowano

Yooo xD

Polecam serwer ;)

Ogarnięta AdministracjA

MEGA serwer :D

i co jeszcze dodać

wejdziecie to zobaczycie i przekonacie się Sami :D

 

 

R18, pozdro

Opublikowano

Co wy pier..cie serwer jest zajebisty .

To nie jest tamta edycja !

Dopiero 1 gildia jest >.< (Cesarstwo) i gracze nie zabijaja kogo popadnie kazdy ma jakieś zajęcie a nie latać przy spawn i czekać aż ktoś wyjdzie !

Zapraszam wszystkich którzy lubią HARD-Survival+Gildie .

rondelek.pngSygnatura by GeRu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...