Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Heaven [surv/FreeBld] [20slotów] [frakcje] [No-WL] 24/7


Adrid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwymjt.png

1337425554-U363900.png

UWAGA!!! Serwer został oficjalnie otwarty !

de2zjo.gifAdres IP: s1game.slotex.pl:20018

de2zjo.gifTyp Serwera: 4Fun

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

b_560_95_1.png

1337425569-U363900.png

wejdz i wpisz /plugins

1337425578-U363900.png

H@ Defman

H@ Adrid

Admin Młody

1337425590-U363900.png

 

 

Co ciekawego cie czeka ?

hmm.. pomyslelismy o wszystkim :] po zginieciu wpisujemy jedna komende( /back ) i jestesmy w miejscu zgonu(dostepne dla vip) :] oczywiscie zwykłych graczy obowiazuja komendy takie jak /sethome /home /warp itp.

Jak najbardziej pomocna i miła Administracja oraz fachowa pomoc techniczna a takze

wspaniale wykonczone forum

Nie Administracja decyduje gdzie i jaka masz dzialke tylko ty graczu !! wybuduj fundamenty domku / budowli i popros o cuba !!!

 

 

 

a oto kilka screenow naszego skromnego miasteczka :

 

 

 

 

 

Nasze miasto nocą:

 

 

 

20120630110812.png

Wejście do spawna:

 

20120629233942.png

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

uwaga!!! serwer oficjalnie otwarty !!! przepraszamy za opóznienie, a oto dlaczego ono wystąpiło :

 

w nocy podczas wysyłania [plików na serwer zabrali mi prąd i wysyłanie zostało anulowane.. musialem wgrywac wszystko na nowo a to troche czasu zajmuje o 5 wstac musialem do pracy i nie mialem jak za bardzo wiec wlaczylem tylko wysylanie plikow a serwer wlaczylem dopiero teraz !!!

 

Serdecznie zapraszam i zycze miłej gry

 

H@ Adrid

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

lagi juz nie powinny wystepowac ! ewentualnie małe które zostaną wyeliminowane niedługo

 

dla pewności serwer został właśnie zrestartowany !

heaventwojeniebonaz.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...