Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wie ktoś jak zrobić taką fryzurę ?


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie wiem. Trudno będzie zrobić tatuaże ;/. I tak figura stary nic ci nie pomoze

A tak na serio xD to musisz miec chyba jakiś dobry żel a nie kurwa jakiś z kiosku za 3,99zl

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Byłem kiedyś z dziewczyną na jakims Zawodach Tańca czy coś ,i przez przypadek podpaczałem ,żel ,grzebieniem do tyłu i tona lakieru :) ,ew guma do włosow

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

Na włosy po umyciu nakładasz żel (mocny) albo piankę i zaczesując je do tyłu suszysz suszarką.

Zamiast żelu można użyć pasty/ wosku do włosów.

Im dłuższe włosy, tym łatwiej taką fryzurę ułożyć.

Opublikowano

Włosy wilgotne + MASA żelu + grzebień = Ulizanna :D

 

Zwróc też uwagę na to, iż włos żyje swoim własnym życiem ^^ (np u mnie, chociaż na taką fruzurę musiałbym je ściąć 30 cm i wyprostować, a pewnie i tak nic by to nie dało)

 

Jak włoś nie jest poddatny na zabiegi "upiększające" to nie ma ch... we wsi - nic z nimi nie zrobisz :)

 

To tyle :D

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

A takie pytanie jeszcze na szybkości,czy w ogóle wam się podobają takie włosy?

 

Czy ludzie by się śmiali jakbym tak się pokazał ?

 

Ten gość co go wystawiłem występuje 3 razy w tygodniu przed 60 tysiącami osób,ale on jest sławny.

 

Jakie jest wasze zdanie ?

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

jakaś dobra guma do włosów + lakier i tyle.

 

A co do 2 pytania, w ogóle mi się coś takiego nie podoba sorry nie mój style.

 

Pamiętaj, że to ma się podobać TOBIE, nie innym .....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...