Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opcja „Ukryj obecność” już niedługo na Battle.net


Gość SynekMTG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mały news dodany na stronę

battle.net

W najbliższych miesiącach wprowadzimy w serwisie Battle.net zmianę, która da wam więcej kontroli nad sposobem manifestowania swojej obecności online w grach Blizzarda. Wkrótce gracze World of Warcraft, StarCrafta II i Diablo III będą mogli wybrać ?Ukryj obecność? jako opcję swojego statusu Battle.net (poza dostępnymi już opcjami ?Dostępny?, ?Niedostępny?, ?Zajęty?), która przyda się w czasie, gdy będziecie mieli ochotę na samotne przemierzanie Azerothu, zdominowanie galaktyki przy idealnej ciszy radiowej albo mordowanie demonów w pustelniczym stylu. Po wybraniu nowej opcji, wszyscy wasi znajomi z poziomu Rzeczywistego ID, znajomi z poziomu BattleTagu oraz znajomi z poziomu postaci będą widzieć wasz status jako ?Offline? na swoich listach znajomych, gdy tylko będziecie zalogowani do gry.

 

 

 

Opcja statusu ?Ukryj obecność? zostanie dodana osobno do World of Warcraft, StarCrafta II i Diablo III przy okazji wprowadzania aktualizacji do tych gier. Więcej informacji o dostępności tej funkcji podamy w najbliższych miesiącach. W przypadku Diablo III spodziewamy się dodać opcję w aktualizacji następnej po 1.0.5. W przypadku World of Warcraft i StarCrafta II planujemy dodać tę opcję w jakiś czas po premierze nowego dodatku do każdej z tych gier.

 

Btw. jeśli blizzard doda nowe informacje na stronię będe starał się pisać je na forum dla wszystkich użytkownikow :)

Opublikowano

Mam plan. Zrob do tego osobny temat i tam wpisuj newsy kolejno. ;)

Ja i tak czytam na oficjalnej stronie ale leniom bedzie latwiej dowiedziec sie o najnowszych zmianach...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...