Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SurviCraft Dedyk, Factions, Survival 100% i inne


Knipex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-740072-0-33090700-1348244367.png

 

 

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Adres IP: s7.mineserv.eu:23181

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Typ Serwera: Survival

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Potwory: Tak

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Zwierzeta: Tak

post-740072-0-84479600-1348244437.gif PvP: Tak

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Premium: Nie

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Sloty: 20

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Biala Lista: Nie

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Nether: Tak

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Status: post-740072-0-54377900-1348244408.gif

 

post-740072-0-26212900-1348244382.png

 

 

AutoMessage: Można powiedzieć spambot

 

Essentials: Zawiera dużo komend dla administracji jak i dla graczy

 

PermissionsEX: Rangi i prawa na serwerze

 

ChopTree2: Realistyczne ścinanie drzew

 

WorldEdit: Edytowanie świata za pomocą komend

 

WorldGuard:; Zabezpieczanie terenu

 

WorldSaver: Backup mapy i pluginów

 

xAuth: Rejestracja i logowanie

 

Factions: Wlasne Gildie

 

 

post-740072-0-38601200-1348244394.png

 

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Właściciel: Maniek

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Współwłaścicel: Damx1

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Admin: xXxBrokenxXx

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Moderator: Wojto1122

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Moderator: Aizen

post-740072-0-84479600-1348244437.gif Moderator: SaxOguy

 

Rekrutacja OFF

Serdecznie Zapraszam i Pozdrawiam

Opublikowano

Neutral ;> Serwer może i dobry ... czasami pojawią się drobne lagi ale da się to przeboleć. Klimat serwerowi natomiast dodają te frakcje jak i 100% survival ... Nie podoba mi się nastawienie HA do opinii innego gracza ... Dla tego Neutralny.

Opublikowano

serwer 2/10 . Na serwerze możesz kupić vipa za chyba 3,83 bardzo tanio i do tego vip może mieć gm'a ... można enchantowac przedmioty za darmo bez lv'a nawet na ogień 2 ostrość 5. nie polecam

Opublikowano

VIP jest za 7.38zl , to jest 1.

2. Nie ma możliwosci enchantowania !

 

A jeżeli mi nie wierzysz zobacz se na tabliczki jest wypisane od kąd jest ten serwer ze VIP kosztuje 7.38 zl

Opublikowano

dobra sory myliłem się 7.38zł ale możesz mi powiedzieć czemu jakiś gracz miał diax buty i diax miecz enchanty nie wiem jakie ale miał mnie na 2 hity jak miałem eq z kolczugi a gm mogą mieć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...