Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TheMineCrafters][Beta][SurvivalGames][Survival + FreeBuild][Wojny Gildi][Samochody][MobArena][Arena Team parkour pvp][Arena Team pvp][Non-premium]


ananinan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngTheMineCraftersDiamond_%28Gem%29.png

 

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s41.csrv.pl:40152

de2zjo.gifTyp Serwera: 4Fun + Beta

de2zjo.gifPotwory: Na mapie surowcowej

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Zalezy gdzie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10 (narazie)

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

Duzoooo (/pl)

 

1337427292-U363900.png

Wlasciciel

mibac138

 

Moderator

oskar17

 

1337427314-U363900.png

Serdecznie zapraszam na serwer co prawda narazie beta ale i tak zapraszam zeby poprostu zobaaczyc mapke :)

 

Zapraszam i pozdrawiam mibac138 :)

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Wbiję i zobaczę :P

Samochody mnie zachęciły

 

@edit

 

Serwer 4/10 - Przez lagi :(

 

Samochody - nie ma czegoś takiego :P

Można ujeżdzać graczy i mooby! :D

Moderator zamiast pomagać ciągle na MobArenie siedzi :P

Admin podobnie,

bankomat zepsuty, nie da się wyjść bez użycia /spawn

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Wbiję i zobaczę :P

Samochody mnie zachęciły

 

@edit

 

Serwer 4/10 - Przez lagi :(

 

Samochody - nie ma czegoś takiego :P

Można ujeżdzać graczy i mooby! :D

Moderator zamiast pomagać ciągle na MobArenie siedzi :P

Admin podobnie,

bankomat zepsuty, nie da się wyjść bez użycia /spawn

 

1. Z bankomatu da się wyjść po zejściu z płytek naciskowych

2.Serwer jest w fazie beta! i dlatego nie ma samochodów...

3.Lagi są spowodowane pewnymi "usterkami" które sa w trakcie napraw!

4.Moderator siedzi na mob arenie

* nie siedzi na niej ciągle

*on nie jest maszyna zeby ciagle tylko pomagać czasem przerwy sa konieczne

*To ze nie pomaga to moze i prawda xD ale co z tego ja(mibac) pomagam :)

 

@edit

 

Lagi zneutralizowane

Samochody dzialaja

Do samochodu potrzeba prawko innaczej jak kogos przylapie ktos ma kare 500 Craftow!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...