Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tajemnicza Kraina [wl] [no-pvp] [no-p] Kwadratowa Masakra


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TAJEMNICZA

KRAINA!

SERWER INSPIROWANY

KWADRATOWĄ

MASAKRĄ!

Wiem wiem

to już jest któraś z rzędu kwadratowa masakra

ale tutaj nie będzie że tak powiem dzieci :)

i nie trzeba być wgl. znanym by się dostać do wl

 

wzór podania:

 

Wiek:

Nick:

Imię:

Skype:

Staż w mc:

Coś o sobie:

Dlaczego akurat nasz serwer?:

 

Wymagania:

 

min. 15lat

sprawny mikrofon

2 zdania o sobie

Będę też nagrywał let's playe właśnie z tego oto serwera :)

 

Administracja:

pompek121 Skayp: bartekozga1

Prototypy(Moddex)

 

 

 

 

 

 

215306rekru.png

 

 

215304regulamin.png

Opublikowano

Wiek: 14, może jednak dasz szansę, możemy pogadać na skype;]

Nick: Arcy

Imię: Łukasz

Skype: arcylukasz

Staż w mc: od 1.2 Beta.

Coś o sobie: Miły, kulturalny, ogarnięty, interesujący się architekturą i malarstwem. Lubiący pograć w wolne chwile w grę minecraft. Szanujący starszych, jak i tych młodszych.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Ponieważ, inne serwery to jak dla mnie" nie wypały ". A mam nadzieję, że ten będzie spoko ;] Chociaż szkoda, że pvp off.

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Wiek: 15 Urodzony 24 Czerwca 1997 r.

Nick: Matix245 (nopremium Mineshafter)

Imię: Mateusz

Skype: matx2406

Staż w mc: od alphy 1.2.6

Coś o sobie: Jestem Mily Kulturalny, Ogarniety. Intresuje sie informatyka

Dlaczego akurat nasz serwer?: Szukam ogarnietego servera bez dzieci oraz grieferow

 

Prosze o rozpatrzenie :D

 

Daj tego 14 latka na probe mysle ze bedzie ok

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...