Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Nowośći na Senthia.pl[Dedyk][PL] już niedługo !


Lexor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie oto nowości które niedługo ukarzą się na serwerze

Senthia.pl

 

Nowe Bronie

 

Wojownik Dwuręczne

 

31412169721045550547.jpg

-

66365780648650130432.jpg

-

60843599794076455168.jpg

-

88915489572879439123.jpg

 

Ninja Sztylety

 

30719595974325818348.jpg

-

13707883017065033062.jpg

-

05189385419433312440.jpg

-

74129719762440376368.jpg

 

Miecze

 

32224205438812906199.jpg

-

53274603155857743747.jpg

-

34165514399511599707.jpg

 

Nowe Wierzchowce

 

37582716816405059306.jpg

-

75211898145114494039.jpg

-

07351712376794880600.jpg

 

Nowe Potwory(na Mapach 180/200/220)

 

12639944226264685754.jpg

-

00855293228085251929.jpg

-

08792647113586985206.jpg

 

To nie wszystkie Nowości resztę zobaczycie na serwerze

;)

___________________________________________

72702386880239631431.png

 

[i][url=http://iv.pl/][img=[/i][/color][/color]http://iv.pl/images/72702386880239631431.png[color=#222222][color=#D3D3D3][i]][/url][/i][/color][/color][/center]
[color=#222222][color=#D3D3D3][i]
[center]Senthia.pl by ForGame![/center]


[center] Najlepszy, stabilny serwer Metin2 ! Tu zaczyna się Twoja przygoda![/center]

[/i]

66753926624363110855.png

 

[i][url=http://iv.pl/][img=[/i][/color][/color][/i]http://iv.pl/images/66753926624363110855.png[i][color=#222222][color=#D3D3D3][i]][/url][/i][/color][/color][/center]
[color=#222222][color=#D3D3D3][i]
[center]Senthia.pl by ForGame![/center]


[center] Najlepszy, stabilny serwer Metin2 ! Tu zaczyna się Twoja przygoda![/center]

[/i]

21724053448572267289.png

 

[i][url=http://iv.pl/][img=[/i][/color][/color][/i][/i]http://iv.pl/images/21724053448572267289.png[i][i][color=#222222][color=#D3D3D3][i]][/url][/i][/color][/color][/center]
[color=#222222][color=#D3D3D3][i]
[center]Senthia.pl by ForGame![/center]


[center] Najlepszy, stabilny serwer Metin2 ! Tu zaczyna się Twoja przygoda![/center]

[/i]

15961668440157620438.png

Opublikowano

dobre Podoba mi się Bron dla Sury ta 1 , ale sztylety ninji są trochę za duże , ostatnia bron ninji jest "zatępa" a 1 brona dla woja 2 reka tak samo

Opublikowano

Szczerze niewiele rzeczy które tu pokazałeś pasuje do metina, podobają mi się 2 wierzchowce, 2 bronie które właśnie pokazałeś na screenach z mountami i moby.

 

Z jakiej gry pochodzą modele?

sygnatura2.png


Opublikowano

A łuki gdzie.. jak zwykle broń zbugowana na serwie nie ma % na ludzi i na 190 też luku nie ma... genialnie

 

Wszystkie bronie są w 100% pod pvp wiec nie ma problemu ;)

 

łuki , bron sura wszystko jest

 

hahah ten admin Lexor robi błędy jak 10latek xD

"wieszchowce" "zabespieczenia"<-- w innym temacie

 

co do broni to fajnie to wygląda.

 

Wiesz długo siedzę nad tym jakiś czas i byłem zmęczony każdy możne się pomylić ...

 

Szczerze niewiele rzeczy które tu pokazałeś pasuje do metina, podobają mi się 2 wierzchowce, 2 bronie które właśnie pokazałeś na screenach z mountami i moby.

 

Z jakiej gry pochodzą modele?

Nie wszystko jest z gier dożo było robienie ręcznie

Nie wieszystkie są z

15961668440157620438.png

Opublikowano

Fajne ;d kiedy bd wasz srv. ?

 

Juz jest to Update które przygotowujemy .

 

Strona Serwera : Senthia.pl

15961668440157620438.png

Opublikowano

szkoda ze gra do 200 graczy . :(

 

Po wprowadzenie update robimy wielką reklamę i na pewno osiągniemy 400 +

15961668440157620438.png

Opublikowano

Szczerze niewiele rzeczy które tu pokazałeś pasuje do metina, podobają mi się 2 wierzchowce, 2 bronie które właśnie pokazałeś na screenach z mountami i moby.

 

Z jakiej gry pochodzą modele?

Bronie robiłem ja - pieczara22 - BombWork

Opublikowano

ja bym prosil jeszcze aby w lukach byl bon na ludzi bo jest on tylko w luku na 115 lvl. na inne lvle nie ma same szycie i krytyk :@

;]]

 

 

 

Click Like ;]

Opublikowano

Jak dla mnie te bronie są brzydkie, takie z kosmosu...w ogóle nie pasują do stylu metina2

 

No lepiej wprowadzać coś swojego niż babrać się z ogólnie dostępnym gównem .

15961668440157620438.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...