Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KLAN] G_S_R Grupa Szybkiego Reagowania


slafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[G_S_R] Grupa Szybkiego Reagowania

 

Witam wszystkich znudzonych samotnymi randomami bądź martwymi klanami.

 

Posiadamy serwer TS3

 

Nie ma u nas żadnych ciśnień ani mądrzenia się.

Ekipa jest niesamowicie zgrana.

 

Oderwaliśmy się nie dawno od innego klanu. Mamy świeże siły, i spory zapas energii do stworzenia czegoś wielkiego.

 

 

Mamy już spore doświadczenie jeśli chodzi o wota i absolutnie nie ma mądralińskich.

 

Gramy ESLe.

 

Przy 43 osobach w klanie byliśmy w stanie posiadać 2 prowincje!

 

 

 

Wymagania:

  • posiadanie sprawnego zestawu słuchawki + mikrofon,
  • posiadanie zainstalowanego Teamspeaka http://www.teamspeak...page=downloads/, Posiadamy serwer na 512 slotów.
  • przebywanie na nim w czasie gry chociażby na specjalnym kanale AFK (Skrót (ang. Away From Keyboard) oznaczający z dala od klawiatury),
  • rejestracja na naszym forum
    gsr.xaa.pl
    


  • wiek minimum 18 + (-18 możemy podyskutować),
  • posiadanie co najmniej 7 tieru ciężkiego bądź średniego czołgu.

Kontakt z nami najszybciej chyba poprzez grę:

slafcio, czuly.

 

Link do klanu na stronie WoT


http://worldoftanks.eu/community/clans/500012882-G_S_R/

imetin_logo.png

Opublikowano

Wydawało mi się że tu wstawiłem mój złośliwy komentarz hmm... już nie ta pamięć .

A TD przyjmujecie ?

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Liczy się człowiek nie czołg. 7 tier to tylko dla porządku w klanie.

Jak najbardziej może być TD.

 

Panowie śmiało nie musicie włazić od razu do klanu. Piszcie na PW podam namiary na tsa można pograć razem bez zobowiązań, zawsze to lepiej niż nudna samotna gra.

W klanie nie ma może dużo osób ale 100% jego członków to gracze którzy grają codziennie i codziennie przesiadują na tsie. Nie mamy martwych żetonów.

imetin_logo.png

Opublikowano

Martwe żetony :) fajne określenie :D

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Klany które mają po 100 graczy. Czy wy myślicie że oni mają 100 aktywnych graczy. Baaardzo rzadko. Jakiś procent zawsze to "martwe żetony". :P

imetin_logo.png

Opublikowano

Wątpie żeby 50% było aktywnych

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Czasami szczegolnie gdy ludzie sa w pracy jest bardzo malo, u mnie w klanie na 80 osob w godzinach 8-16 jest po 4-8 osob.

636451494245979649038.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam panowie i zapraszam. Informacje o klanie zostały zaktualizowane.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, pytania podam adres TSa na PW.

imetin_logo.png

Opublikowano

Kurczę.. chętnie bym się zaciągnął do klanu, ale boje się, że mnie wywalą po tygodniu za AFK

Bo na tygodniu to rzadko jestem. ( 2-5 bitew może dziennie )

Tylko tak na weekendzie.

Graliście CW ?? Kampanie ??

 

-=-

Kolega ostatnio zaciągnął się do klanu. chyba RPL

Co możesz mi o nim powiedzieć ?? :D

BO głupio by było się kiedyś spotkać ja vs on ( przegrał by xD )

 

@E:

A co powiesz więcej o swoim klanie ?? ^^

Bo jak patrzę na dowódcę i na twoje wyniki po 9tyś. bitwach to cienko.

http://wot-news.com/stat/calc/en/

x

Opublikowano

Zaacny 2,5k bitew więc o co Ci chodzi?

Staty nie są na pierwszym miejscu.

Zresztą jeśli wywyższasz się z tego powodu to nawet nie pisz do naszego klanu, nie potzeba nam takich ludzi.

Gdy byś przeanalizował swoje i nasze staty to byś zauważył że u Ciebie jest tylko arta 2 tier, ja gram dużo więcej artą i to psuje staty.

imetin_logo.png

Opublikowano

Zaacny 2,5k bitew więc o co Ci chodzi?

Staty nie są na pierwszym miejscu.

Zresztą jeśli wywyższasz się z tego powodu to nawet nie pisz do naszego klanu, nie potzeba nam takich ludzi.

Gdy byś przeanalizował swoje i nasze staty to byś zauważył że u Ciebie jest tylko arta 2 tier, ja gram dużo więcej artą i to psuje staty.

 

Źle mnie zrozumiałeś. Nikogo nie chciałem obrazić.

Ja po prostu chcę się uczyć od lepszych. ;)

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...