Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Terminarz jesiennego sezonu anime


Asparte 

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

http://i.minus.com/ibbfzrzuu8y9tT.jpg

To rozpiska anime zaplanowanych na sezon jesienny podczas którego czeka nas wysyp dużej ilości produkcji. Część z tych pozycji to kolejne sezony danej serii.

Coś czuję, że ta jesień będzie potężnym stresstestem dla mojego dysku, bo z sezonu jesiennego wybrałem sobie aż 17 pozycji, przez co 100gb wolnego miejsca to może być trochę za mało.

 

Jeśli chcecie, mogę podlinkować listę anime na sezon zima 2012/2013

 

Pozdrawiam.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Ja również nie mogę doczekać się jesiennego sezonu bo zapowiada się bardzo dobrze..zimowego w sumie też bo jest tam jedna pozycja na którą czekam z niecierpliwością.

Opublikowano

Little Busters, To Love Ru Darkness, Btooom! i Chuunibyou Demo ko ga Shitai!

 

Najlepsze anime sezonu jesiennego w mojej skromnej opinii :)

naruto2s.png
Opublikowano

wiem, że na 100% będę oglądał btoom, to love ru, bakuman, code:breaker, magi, robotic;notes, seitokai no icihizon :D

i prawdopodobnie coś z tego, ale pewnie większość po pierwszym odcinku zostanie dropnięte shin sekai yori, tonari no kaibutsu, chuunibyou demo, k, onii chan dakedo, suki-tte ii na yo, little busters, sakarosou no pet, psycho pass

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

Little Busters, To Love Ru Darkness, Btooom! i Chuunibyou Demo ko ga Shitai!

 

Najlepsze anime sezonu jesiennego w mojej skromnej opinii :)

Jednak To Love Ru Darkness to drugi sezon i wypadałoby oglądnąc pierwszy. Chociaż z drugiej strony miesiąc to wystarczający na nadrobienie

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Jednak To Love Ru Darkness to drugi sezon i wypadałoby oglądnąc pierwszy. Chociaż z drugiej strony miesiąc to wystarczający na nadrobienie

Darkness to jest w sumie 3 sezon sezon serii anime To Love Ru :)

Ale i ja nie mogę się już doczekać sezonu jesiennego mam tylko nadzieje że będzie trochę więcej fanserwisu niż w sezonie letnim :)

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

z tego co widzę z seri na które czekam to na razie tylko bakuman 3 wychodzi a z nowych godne zainteresowania wydają się :

  • tonari no kaibutsu kun
  • btoom
  • code:Breaker
  • psycho pass
  • aoi sekai no chuushin de

NJxbd4x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...