Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wymiana telefonu mam dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka . Otoz mam se x8 po zrootowaniu i innych bajerach . Chcialem sie przezucic na cos innego . xperie zle nie sa lecz na innych se sie zawiodlem. Myslalem o x10 lecz to praktycznie to samo co x8 tyle ze wieksze . Zastanawialem sie na iphonie itp . To moze doradzcie mi cos z androidem 3-4cale tak do 1000zl . No i zeby dawal rade z karta minimum 32gb .Interesujace posty nagrodze likiem

BUM

Opublikowano

Galaxy S - obsluguje 32 GB, 4 cale, maksymalnie 1000 zł, Android, większość najnowszych gier na nim działa, świetny ekran, tylko brak wsparcia oficjalnego, ale skoro bawiłeś się rootowaniem i takimi to napewno docenisz wsparcie nieoficjalne :)

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Dobry, tani, Samsung Gio, 450zł :

http://allegro.pl/wyprzedaz-samsung-s5660-gio-800mhz-4gb-gw12-fv23-i2620878390.html

 

Dobry, troszke droższy xD, Samsung Galaxy ACE, 729zł :

http://allegro.pl/nowy-samsung-s5830-galaxy-ace-lafleur-oswiecimfv23-i2619380817.html

 

Dobry, Sony Ercisson ARC S, 929zł:

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-arc-s-lt18i-8gb-poznan-sklep-i2633304568.html

 

Dobry, Samsung Galaxy S2 I9100, 1400zł :

http://allegro.pl/nowy-samsung-galaxy-s2-i9100-gw24-bez-simlocka-i2645692266.html

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

Do 1000zl moge polecic xperie arc s, bardzo dobra jakosciowo, podzespoly niczego sobie.

 

Jak jestes maniakiem wynikow w benchmarkach to szukaj jakiegos telefonu z procesorem dwurdzeniowym, np. lg swift 3d albo sgs2 (on troszke drozszy).

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...