Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradzcie] Jak zrobić taki efekt?..


AviiGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich userów MPCf. Mam pytanko.. Jak zrobić takie coś:]

 

 

jc1oyk.jpg

y9bofk.jpg

 

Czyli te ramki czy co to jest na obrazkach. Polecą +' i 5'

;)

P.S: Pracuję w PS :>

Pozdrawiam: Avii

Proszę o zdjęcie kilku %, tak bardzo staram się pomagać...

Sygna.png

Robię sygnaturki i nie tylko ;) Pisać GG: 38671478 !

Opublikowano

@Ref

Wiem że powinien następować co 24h, ale muszę mieć jak najszybciej odpowiedź!

Proszę o zdjęcie kilku %, tak bardzo staram się pomagać...

Sygna.png

Robię sygnaturki i nie tylko ;) Pisać GG: 38671478 !

Opublikowano

@Refresh!

Odpowiadać ! Nagradzam +' i 5'

Proszę o zdjęcie kilku %, tak bardzo staram się pomagać...

Sygna.png

Robię sygnaturki i nie tylko ;) Pisać GG: 38671478 !

Opublikowano

Nie chodzi mi o kolor tego, ale o wzorek. Czyli takie boki ozdobione. Rozumiecie?

Proszę o zdjęcie kilku %, tak bardzo staram się pomagać...

Sygna.png

Robię sygnaturki i nie tylko ;) Pisać GG: 38671478 !

Opublikowano

Poprawione, a ja proszę by ktoś odpowiedział. +' i 5' go nie ominie !

Proszę o zdjęcie kilku %, tak bardzo staram się pomagać...

Sygna.png

Robię sygnaturki i nie tylko ;) Pisać GG: 38671478 !

Opublikowano

Ściągasz sobie pędzle do photoshop lub kształty, które przypominają taką ramkę np:

http://browse.deviantart.com/resources/applications/psbrushes/?qh=&section=&q=#/d5fo8f8

Dalej to już tylko i wyłącznie zabawa z opcjami mieszania. Może pomoże Ci ten tutek:

http://www.mpcforum.pl/topic/682804-tut-panel-logowania-w-stylu-rpg/

Musisz pościągać sobie patterny i textury, które przypominają np kamień, metal, drewno itp. Później na warstwie z brushem naciskasz PPM i wybierasz "Opcje mieszania" nakładasz texture, możesz dodać cienie, kolor, by jak najbardziej zbliżyć efekt, do tego, który pokazałeś wyżej.

 

Tutaj np na szybko zrobiony button, do którego użyłam właśnie samego pędzla i opcji mieszania:

button.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...