Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy zagościsz na takim serwerze? [ANKIETA]


BoskiHenio

Czy zagrałbyś na takim serwerze?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zago?cisz na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i chciałbym otworzyć ankietę która pomoże nam zadecydować o stworzeniu danego serwera. A oznacza to że gdy ilość komentarzy, oddanych głosów będzie satysfakcjonująca serwer taki powstanie.

Moi drodzy oto informacje:

1. Darmowa rejestracja lecz gdy dany użytkownik będzie chciał zyskać na start rzeczy typu: trzecia ręka może zarejestrować się za małą kwotę sms.

2. Brak ItemShopu na stronie co oznacza że wszystko na serwerze będzie można zdobywać i kreować tak swoją postać by nie wydawać.

3. Zablokowany bs gdyż zmiany bonów będą odbywać się u npc.

4. Maksymalny 127lv który nie będzie możliwy do osiągnięcia w przeciągu kilku godzin.

5. Bardzo prosty system ulepszeń - 3 przedmioty.

6. 25% abs oraz 3k hp w danym przedmiocie.

7. Łatwo zdobyć ekwipunek.

 

Więc jeżeli chcielibyście taki serwer głosujcie pozytywnie, jeżeli nie również dajcie odpowiedz.

Piszcie komentarze do czego serdecznie zachęcam.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Nowicjusz
Opublikowano

Mój głos na tak ,bo brakuje takich właśnie serwerów

A takie pytanko czy Ty zrobisz taki srewer czy nakłaniasz innych do zrobienia tego ?

Opublikowano

Na TAK na takim bym zagrał tylko żeby były dobre zabezpieczenia ;)

Na serwerach gram pod nickiem:

 

Nick : Vesh

 

Aktualnie gram na nevethis.tk

Opublikowano

Mój głos na tak ,bo brakuje takich właśnie serwerów

A takie pytanko czy Ty zrobisz taki srewer czy nakłaniasz innych do zrobienia tego ?

 

Serwer powstanie ( jeżeli będzie dużo chętnych ) między innymi z mojej iniciatywy, bo także będę się nim zajmował jako członek teamu.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Opublikowano

Jak coś takiego powstanie zagram, lecz taki serwer też za długo nie postoi moim zdaniem bo będą małe dotacje na utrzymanie serwera, a jak wiadomo nikt z własnej kieszeni nie będzie tego utrzymywał... Ale niewiadomo jak to wszystko by wyszło, poczekam zobaczę :)

 

@UP. Ty się nie znasz :P

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Opublikowano

Na tak, ale jedno na nie. Absy 25% czyli jak wybonujesz sobie całe eq to masz 100%. Zminiejszyć do 20/15 i będziecie mieli o jednego gracza więcej : )

shavarth.jpg
Opublikowano

Tak jak już zostało wymienione, zmniejsz abs tak aby magiczne chary i fizyczne były równe to zagram... ;)

 

Jednak muszę mieć pewność, że macie jakiegoś sponsora bo bez tego nie macie szans na utrzymanie serwera tylko z darowizn... ;)

 

No i mam nadzieję, że będziecie umieli odpowiadać na ataki ze strony innych serwerów... ;)

Opublikowano

wszystko ladnie , brakuje takich serwerow . Z checia bym zagral jednak pasowaloby byscie mieli jakiegos sponsora czy cos zeby serwer sie utrzymal ;) pozdrawiam

A myślisz, że sponsor wykłada kasę na serwer, bo nie ma co z nią robić? On na początku opłaca dedyka, a później oczekuje na zyski, a nie jeszcze dopłaca...

 

Serwer z 3 broniami - 4/5 serwerów które stoją ma właśnie taki system ulepszeń...

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

Pomyślcie trochę. Jeżeli nie będzie Item Shopu to jakim cudem serwer się utrzyma? Jeżeli ,,Założyciel" mi to wytłumaczy chętnie zagram.

Dedyk 400 zł co miesiąc... Wychodzi na to, że gościu nie ma co z kasą robić :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Pomyślcie trochę. Jeżeli nie będzie Item Shopu to jakim cudem serwer się utrzyma? Jeżeli ,,Założyciel" mi to wytłumaczy chętnie zagram.

Dedyk 400 zł co miesiąc... Wychodzi na to, że gościu nie ma co z kasą robić :)

co to za dedyk za 400zl? bo nie kapuje twojej kwoty i toku myslenia

@top

moze sie przyjac ;)

Opublikowano

Od tego jest taki temat:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/256509-wasz-wymarzony-serwer-wymiana-zdan/

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...