Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta Na Typ Serwera]UxanCraft Nowa Odsłona


lizus

Czy Usunąć EE2 Czy Też Niech Będzie  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. EE2

    • Tak Niech Bedzie!!!!
    • Nie!!!! Nie Chce Tego Shitu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FreeBuild+Mody wygrywa jej :D:D

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

WITAM NA ANKIECIE LUB TEŻ ZAPOWIEDZI

 

 

Jak Już widzieliście jest do wyboru kilka typów serwera wy macie wybrać jaki chcecie a my taki zrobimy :P

 

Mały opis do danego typu :

 

Survival:

W przypadku tego typu będzie to normalny survival bez spawn powrotu na spawn i home(tu głosujecie jak chcecie :) )

 

Surv+ Mody:

Tu jak nazwa wskazuje bedzie to surv z modami mody będą Np Ic2, Rp2, Bc ,ExtraBiomes, BatlleTower i tp... (Jest Obcja Czyli napisać jakie jeszcze)

 

Surv + Frakcje:

Bedzie to tak jak jest teraz na serwerze tylko z poprawkami mapy i tp ...

 

Surv+ Frakcje + Mody:

Bedzie to tak samo jak surv+mody tylko z frakcjami :)

 

FreeBulid:

Bedzie to typowy FreeBulid

 

FreeBulid z modami :

To samo co up tylko z modami + jakieś wymysły

 

Rpg:

Bedzie To Serwer Rpg Z np nowym Craftingiem Skilami (mcmmo) rozbudowany tryb npc rangi wzwyż od wygnańca po rycerza

 

Rpg + mody

To samo co up tylko z modami (jakimi Będziecie chcieli ) + jakieś dodatki co do modów

 

SurvivalGames + Pindball i tp:

Bedzie to tylko survival games pindball i inne tego typu zabawy

 

ZombieApocalipse:

Jak Nazwa Wskazuje Bedzie to inwazja zombi + jak chcecie zrobimy na modach ale to wasz wybór

:) (wiem niema info bo jeszcze nie wiemy jak to by było)

 

Kwadratowa Masakra:

Bedzie to serwer tego typu ale zapisy i zasady oraz info są takie:

Zapisy piszemy w Prezentacji Podanie

(przyjmujemy około 10-15 morze 20 Graczy)

Info Taka 1 Gra Trwać Bedzie przez około 4 dni a w 4 Totalny rozpierdol

1 osoba która wygra morze braci udział w następnej oraz eq na start (inne nie dopiero na następną)

Inne informacje napisze gdyby był ten tryb

 

Inne:

Bedzie to Wasz wybór jaki chcecie jeszcze typ lub co dodać do danych wyżej

 

Zakreśliłem na czerwono błędy ort. . :P

Takie serwery nie przejdą ,

ponieważ to nie są oryginalne pomysły.

Ale to tylko moja opinia..

 

PS. kilka błędów ominąłem.

Opublikowano

FreeBuild+Mody( najlepiej jakby był nie zbugowany EE2)

 

 

 

takie servery sa najlepsze i najdłużej wytrzymuja ;p

sa 2x takie servery ktore maja juz po roku jeden dla premium a drugi dla wszystkich ;p

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

@up Sorki Ale niema YogBox na serwer a jak by był to chętnie bym zrobił ^^

 

FreeBuild+Mody( najlepiej jakby był nie zbugowany EE2)

 

 

 

takie servery sa najlepsze i najdłużej wytrzymuja ;p

sa 2x takie servery ktore maja juz po roku jeden dla premium a drugi dla wszystkich ;p

 

Jeżeli jeszcze ktoś nie zagłosuje na inny typ to będzie FreeBulid+Mody i jest 70% że będzie ee2 :)

Opublikowano

Według mnie serwer powinien posiadać spawna, może jakiś sklepik (kasę by się dostawało np. za czas grania na serwie) i najważniejsze frakcje. Gdy będzie FB to szybko się znudzi graczom. Wybudują się i nie ma co robić. A tak to przynajmniej będzie można się lać. Tylko proponuje quantium seta zablokować :). Bo wtedy trochę bez sensu walki się stają, no ale to już wasza decyzja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...