Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zarobić genialne pieniądze


Pluszer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. W dzisiejszym poradniku będzie to krótki poradnik a skuteczny :] Pokaże wam jak zarobić na eq i swoje przyjemności.

 

-Robimy konto. Musimy pamiętać wszystkie dane

-Wbijamy tam lvl duży.

-Bierzemy stamtąd eq z tego konta co wbiliśmy tam lvl.

-Jak mamy np. 50lvl woja . To piszemy do jakiegoś 40lvl woja. Czy chce konto bez eq bo mnie okradli i bez meila bo zakładałem konto 2 lata temu.

-Później tylko przypominamy sobie hasło. I mamy konto i eq gracza który oczywiście grał na tym koncie.

 

Wiem łatwy poradnik, ale skuteczny. Pozdrawiam Pluszer :P

 

Pewnie już były takie poradniki jak były natychmiastowe usuniecie proszę :]

1353164337-U602429.jpg

Proszę o zrzucenie trochę % :]

Opublikowano

Było...

 

Jak taki delikfent pisze do mnie takie cos to konto przyjmuje i w ciagu kilku h konto zostaje zablokowane :>

 

Z reszta te ,,pieniadze'' nie beda ,,genialne''

Opublikowano

Pieniądze nie są genialne, ale są, faktycznie ;p

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Aha ale poco połowa z was piszę ,,Było''' Jeżeli wystarczy że jeden napisze a nie reszta się dokłada. Na pewno User zrozumie a nie jak gromatka userowiczów piszę ,,Było''.

Może i było ale jest przydatne.

beznazwy1ji.pngDaj Like bo się popłacze.
Opublikowano

Przydatne jeśli mamy konto +70 bo inaczej ktoś może po prostu ruszyć głową i usunąć postać, żeby złodziej miał za swoje

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Jak ja nie na widzę takiego typu oszustw. Nie cierpię.

A w ogóle był taki poradnik :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Przydatne jeśli mamy konto +70 bo inaczej ktoś może po prostu ruszyć głową i usunąć postać, żeby złodziej miał za swoje

Zeby usunac postac, trzeba znac kod, zeby znac kod, trzeba znac email, zeby pw do usuniecia na email wyslac.

 

Budowniczy
Opublikowano

Wielki zal naprwde jebac takich ludzi jak ty zamiast pomyslec jak zarobic w fajniejsze sposoby najlepiej jak by zamkneli ten temat :@

Opublikowano

Mylicie się z odpowiedziami typu Bo ktoś ci da tam eq.. Już zarobiłem na tym 400sm na Xenoxie więc nie piszcie jak nie wiecie. I też prosze was o to żebyście nie pisali było. Napisałem "Jak było to usuncie" :] Proste?

1353164337-U602429.jpg

Proszę o zrzucenie trochę % :]

Opublikowano

To jest idiotyczny poradnik. Jak można takie coś pisać ? .Chyba tylko dla naiwnych i tych którzy naprawdę nie potrafią sami nic osiągnąć.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Ja na miejscu takiej osoby, co dostaje takie konto robie tak:

WSZYSTKO BYLE POLECIAL BAN,

czyli wulgi na wolaj, hacki/boty etc.

gdyz takich oszustow Yebanych powinno się tepic :)

To zwykla kradziez, nic wiecej ;)

Nauczcie sie zarabiac..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...