Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Avalon - Powrót [24/7] [FreeBuild + Survival]


barciol123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Avalon - Powrót

 

Pewnie długo czekaliscie na serwer Avalon.

Avalon był otwarty w wersji 1.2.5, i był prowadzony przez - Cysiu

- Mlody

A teraz AVALON powraca na wersje 1.3.2.

Lecz jest prowadzony przez innych ludzi,

Wlasciciel to

- barciol123

Lecz serwer jest i tak extra, fakt administracja sie zmieniła ale serwer jest taki sam lecz z inną lepsza mapką.

 

Pewnie teraz będziecie czekac na otwarcie. Otwarcie przwidujemy na 24.09.2012 (Poniedziałek), dalsze informacje o otwarciu serwera podamy w nowym temacie.

 

Szukamy równiez sponsora, tak jak na innych serwerach, zapewniamy też że serwer nie padnie po miesiącu bo jest opłacony na rok.

 

Tworzymy własną strone z serwerem (nie MPCforum.pl, która była oficjalna strona AVALON, tylko nowa)

 

Serwer jest FreeBuild + Survival,

oczywiscie działki, sklepy.

W piątek podamy SS na ten temat.

 

Co już jest na mapie?

 

- piękny duzy spawn

- molo

- sklep

- działki

- długie drogi

- skocznia

- Arene

- wiele warpów

- tartak (ale nie warp, NOWOŚC!!!)

i wiele wiele więcej. Oczywiście dalej pracujemy nad mapką.

 

 

Jeżeli chcecie więcej informacji na temat serwera pisac w temacie!

 

Pozdrawia Avalon - Powrót!

Opublikowano

Barciol

 

Jakim Prawem Bierzesz nazwę "Avalon" ? Masz Pozwolenie od Właścicieli serwera ?

 

P.S Avalon już nigdy nie wróci , taki jak był prowadzony przez Accordia

Opublikowano

Hola, hola, my chyba mówimy o innym serwerze.

 

Avalon fakt już nie istnieje, ale ja chce aby on powrócił, i to zrobie.

 

Jeżeli nie wieżycie wasza sprawa, przy serwerze pracuje 12 osób i zapewniam was że serwer będzie lepszy niż stary AVALON z MPCforum.pl.

 

Zpoważaniem barciol123!

Opublikowano

Serwer Avalon był zajebisty a tutaj widzę nawet nie odpowiedziałeś na pytanie czy masz zgodę właścicieli serwera.Tylko podkradłeś nazwę i chcesz się na tym wybić.Zaraz chyba też sobie postawie Avalon,bo przecież od razu bd ludzie wbijać a na hamachi bym lepiej poprowadził ten serwer niż Ty.

Opublikowano

Z nazwą mogą również przyczepić się właściciele serwera metina pod tą samą nazwą . Gdyż jak zrobili oni serwer , mają licencje że nazwa serwera "MUSI" być orginalna.

Więc orientuj sie i nie szukaj graczy po trupach do celu bo jeszcze 10x więcej zapłacisz jak Avalon ci sie do dupy przyczepi.

Opublikowano

@up

 

Ale chodzi mi teraz o nazwę servera Minecraft a nie Metina ...

 

to że ktoś miał nazwę servera minecraft "Avalon" i że jest serv metina z tą samą nazwą to nie znaczy że nazwa została skradziona ... ; )

Opublikowano

Avalon już nigdy nie powróci... Nie ma tej administracji,a ty tylko chcesz zrobić chińską podróbkę..... Acco już tu nie będzie grał a był to najlepszy admin, i nie wiem czy Młody ci pozwolił na tą nazwę.... :D

 

 

BoFFo

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

barciol daj se siana!!! TY NAPEWNO NIE STWORZYSZ AVALONA!!!

 

Nie pozwalam na to iż Avalon naprawde powrócił ALE TEN PRAWDZWY Wlasciciel:

 

- Cysiu

- Mlody

 

Ja im pomagam serwer jest na 1.3.2 i jest to AVALON a nie podróba o której pisze barciol, on nie stworzy Avalona, bo ja na to niepozwalam jak i inni. Avalon znowu ma tą samą Administracje co kiedyś!!!

 

IP na ; MPCforum.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...