Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Kogoś kto doda mi ariusmt2 s2 do moda!


donek15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj masz link do poradnika jak to zrobić:

http://www.mpcforum.pl/topic/654311-tutjak-dodac-wszystkie-serwery-na-mod-kamera/

Jeżeli będziesz robił to krok w krok na pewno sobie poradzisz :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

3maj ;) :

http://uploaded.net/file/63okihpi

ewentualnie:

http://adf.ly/289795/mod2011sf-turbobit

ewentualnie:

http://adf.ly/289795/mod2011sf

 

powyższe instalujesz na klienta PL'a chociażby 2008:

part1:http://MakinWasLubi.pl/5ADCV

part2:http://adf.ly/5ADDo

 

LUB!

 

Cały client moda z załączynym działającym serverkiem AriusMT2:

http://adf.ly/5AIDZ

 

Lub w partach jak wolisz(:

part1:http://adf.ly/5AFcb

part2:http://adf.ly/5AFg7

 

Powyższe linki pochodzą z http://metin2mod.tk/index.html dlatego bez skanów.

Myśle, że pomoglem ;)

 

P.S.

W razie problemów pisz na priv a na pewno to rozkminimy bo sprawdziłem, że działa.

Pozdr.

 

Taka ciekawostka jeszcze dla Cb odnośnie AriusMT2 S2:

 

"WAŻNE!!! Informacja Serwer2!!

 

 

Witam serdecznie. Otóż chciałem poinformować graczy AriusMT2, że od 28 sierpnia nie odnotowaliśmy żadnej dotacji od graczy serwera 2 w związku z czym nie mogę już zapewnić że serwer w najbliższym czasie nie upadnie. Bardzo proszę nie wysyłać już drobnych dotacji ponieważ one nic już nie zmienią. Proszę o zrozumienie nas(administracji). Serwer utrzymujecie sami i to Wy decydujecie czy będzie on on-line czy nie.

 

Status serwera 1 nie zmienia się.

 

Pozdrawiam [HA]xYOSHIx "

PO CO SPAĆ, JAK MOŻNA GRAĆ! ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...