Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmniejszyć lagi na własnym serwerze?


MyManiek555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Posiadam serwer od Rexiego hamachi.

Gram tylko z kolegą.Ma ok. 3 sekundy opóźnienia;(

Może ktoś wie co zrobić aby zmniejszyć lagi?

Na serwer mam przeznaczone 512 MB ram bo jak tam 1gb

to wyskakuje błąd z javą.

 

Oto spis pluginów na serwerze:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/827/pluginyv.png/

 

Z góry dziękuje.

MyManiek555.jpg
Opublikowano

512 ramu i 41 pluginów? Nie przesadzasz?

 

Zmniejsz renderowanie w bukkit.yml do 4.

 

Usuń zbędne pluginy

NocheatPlus do czego Ci potrzebny jak grasz z kolegą

Spectate również

MchatSuite niepotrzebny bo masz essentialschat

dynmap też wywal

Wszystkie niepotrzebne pluginy powywalaj.

Opublikowano

512 ramu i 41 pluginów? Nie przesadzasz?

 

Zmniejsz renderowanie w bukkit.yml do 4.

 

Usuń zbędne pluginy

NocheatPlus do czego Ci potrzebny jak grasz z kolegą

Spectate również

MchatSuite niepotrzebny bo masz essentialschat

dynmap też wywal

Wszystkie niepotrzebne pluginy powywalaj.

jeszcze jakieś usunąc??

bo nie znam się na tym ;]

tyle pluginów mi nie potrzebne chcemy grać survival tylko.

a w tym bukkit.yml nie wiem które zmienić ;(

 

jest takie coś:

 

# This is the main configuration file for Bukkit.
# As you can see, there's actually not that much to configure without any plugins.
# For a reference for any variable inside this file, check out the bukkit wiki at
# http://wiki.bukkit.org/Bukkit.yml
#
# If you need help on this file, feel free to join us on irc or leave a message
# on the forums asking for advice.
#
# IRC: #bukkit @ esper.net
#    (If this means nothing to you, just go to http://webchat.esper.net/?channels=bukkit )
# Forums: http://forums.bukkit.org/forums/bukkit-help.6/
# Twitter: http://twitter.com/Craftbukkit
# Bug tracker: http://leaky.bukkit.org/

settings:
 allow-end: true
 warn-on-overload: true
 spawn-radius: 16
 permissions-file: permissions.yml
 update-folder: update
 ping-packet-limit: 100
 use-exact-login-location: false
 plugin-profiling: false
 connection-throttle: 4000
 query-plugins: true
 deprecated-verbose: default
spawn-limits:
 monsters: 70
 animals: 15
 water-animals: 5
ticks-per:
 animal-spawns: 400
 monster-spawns: 1
auto-updater:
 enabled: true
 on-broken:
 - warn-console
 - warn-ops
 on-update:
 - warn-console
 - warn-ops
 preferred-channel: rb
 host: dl.bukkit.org
 suggest-channels: true
database:
 username: bukkit
 isolation: SERIALIZABLE
 driver: org.sqlite.JDBC
 password: walrus
 url: jdbc:sqlite:{DIR}{NAME}.db

MyManiek555.jpg
Opublikowano

Upload troche słaby ale na 3 graczy wystarczy, w bukkit.yml nic nie zmieniaj wywal jeszcze:

MagicCarpet

endercrystalizer

multiverse

disguisecraft

reservations

capslock

 

powinno chodzić lepiej

 

P.S:

Fajna fota :DD

http://imageshack.us...3/88804426.jpg/

a dzieki dzieki xD dla kolegi robiłem ^^

teraz takie pluginy mi zostały:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/189/pluginym.png/

MyManiek555.jpg
Opublikowano

Skoro chcesz grać survival to usuń wszystkie pluginy.

Widziałeś kiedyś serwer survival z pluginami na ochronę skrzynek albo innymi bzdetami?

 

W dodatku grasz z kolegą - nikt Ci nikt nie ukradnie

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Nie będzie ci chodzić dobrze choćbyś miał 10 pluginów, masz za słaby internet, i małoooo ramu. Także usuń WSZYSTKIE pluginu, oprócz np. WE I WG.

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

jak chcesz grać czysty survival to po ch** ci pluginy? pobierz sobie czysty standardowy serwer(download:http://www.minecraft.net/download) skonfiguruj i już wystarczy 512 mb na 3 graczy zara ci dam linka do pliku z plikiem uruchamiającym serwer w 512 mb standart czysty survival(otworzą się 2 okna z serwerem jak 1 zamkniesz cały serwer się wyłonczy)

 

 

Masz linka:Download Kliknij tutaj by pobrać

Skan:Zdjęcie:37953468835925375676.png

Strona:skan

Uruchamiasz plikiem start.bat

Konsole:2(zamknij 1 a serwer się wyłonczy)

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

Jak chcesz tylko survival to zostaw tylko LWC i mechanizmy i dograj może xAuth jak masz sieć bez zabezpieczeń.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...