Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Standardowe umiejętności w Metin 2 - Kompedium wiedzy.


Venus2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext768910878.png

 

spisq.png

 

1.
Kombinacja, czyli Sztuka Combo.

2.
Rybołówstwo, czyli relaks w wolnym czasie.

3.
Dowodzenie, czyli expimy w grupie.

4.
Górnictwo, czyli wydobywamy minerały.

5.
Polimorfia, czyli jak zamieniamy się w potwora.

6.
Języki, czyli porozumiewanie się z innymi graczami.

7.
Jeździectwo, konik naszym drugim odbiciem.

 

PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEMATU, GDYŻ W CELU UNIKNIĘCIA SPAMU JAK SAMO WIDZICIE TWORZE KOMPENDIUM WIEDZY O STANDARDOWYCH UMIEJĘTNOŚCIACH KAŻDEJ POSTACI W METIN2. JAK SAMI ROZUMIEMY DZIĘKI TEMU WIELOKROTNIE NIE BĘDĄ POWTARZAĆ SIĘ TE SAME TEMATY.

sygnaturkaq.png

Opublikowano

Jezu, serio piszcie poradniki o tym jak iść się odlać bo juz naprawdę kończy się wam inwencja.

 

A jak już zdecydowałeś się pisać taki poradnik to mogłeś opisać jak się rozwija te umiejętności, do czego dokładnie służą, a nie "expienie w grupie", poza tym opis o nie usuwaniu tematu jest dłuższy niż cały poradnik, jak dla mnie to kompletnie bezsensowne.

 

@Chyba jestem ślepy, bo nie widzę tam nic fioletowego, a poza tym w celu uniknięcia bezsensownych poradników tworzysz bezsensowny poradnik który w rzeczywistości tylko wypisuje umiejętności, bez opisu ich rozwoju ani samego ich opisu, bo "czyli jak zmieniamy się w potwora" nie jest opisem.

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Jezu, serio piszcie poradniki o tym jak iść się odlać bo juz naprawdę kończy się wam inwencja.

 

A jak już zdecydowałeś się pisać taki poradnik to mogłeś opisać jak się rozwija te umiejętności, do czego dokładnie służą, a nie "expienie w grupie", poza tym opis o nie usuwaniu tematu jest dłuższy niż cały poradnik, jak dla mnie to kompletnie bezsensowne.

 

Czy Ty naprawdę nie widzisz co jest napisane na fioletowo ? Właśnie w celu uniknięcia bezensownych poradników i każdy osobno to wszystko zamieszczę w jednym.

sygnaturkaq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...