Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska Rozwałka [10 Slotow] [WL] [PVP] [Non Premium]


djpatryk85

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na serwer 10cio Slotowy z White Listą.

Podanie proszę pisać według tego wzoru inaczej nie zostaniesz przyjęty.

Ip podam kiedy znajdzie się te 10 osób

 

Regulamin:

Pierwszy ale i najważniejszy:

Nie griefujemy

 

Imię:

Wiek:

Staż w Minecrafcie:

Dlaczego ten serwer:

Będziesz przestrzegał regulaminu:

Czy posiadasz mikro:

Masz Mumble:

Coś o sobie:

 

To Może ja zacznę.

Imię: Patryk

Wiek: 15

Staż w Minecrafcie: Więcej niż rok

Dlaczego ten serwer: Lubie gry typu 1 życie i padasz.

Będziesz przestrzegał regulaminu: Oczywiście

Czy posiadasz mikro: Posiadam

Masz Mumble: Mam

Coś o sobie: Mam na Imię Patryk i 15 lat, moje hobby to Grafika Komputerowa oraz Piłka Nożna lubię się zrelaksować przy grze Minecraft.

Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:18

Staż w Minecrafcie:ok 1 rok

Dlaczego ten serwer:Bo lubie sobie pograc z ludźmi kulturalnymi

Będziesz przestrzegał regulaminu:Oczywiscie

Czy posiadasz mikro:TAK

Masz Mumble:Niemam moge sciagnac

Coś o sobie:Jestem miły pomocny lubie pokopać w piłkę i w ziemi"Minecraft"

Opublikowano

Imię: Konrad

 

Wiek: 16

 

Staż w Minecrafcie: 2lata

 

Dlaczego ten serwer: Bo nie mam co robic

 

Będziesz przestrzegał regulaminu: Ta

 

Czy posiadasz mikro: Ta

 

Masz Mumble: Nie

 

Coś o sobie: Jestem człowiekiem i gram w minecrafta

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Imię: Konrad

 

Wiek: 16

 

Staż w Minecrafcie: 2lata

 

Dlaczego ten serwer: Bo nie mam co robic

 

Będziesz przestrzegał regulaminu: Ta

 

Czy posiadasz mikro: Ta

 

Masz Mumble: Nie

 

Coś o sobie: Jestem człowiekiem

 

 

Za mało napisałeś, popraw a może dodam.

Opublikowano

Za mało napisałeś, popraw a może dodam.

Co za dużo to nie zdrowo :)

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

@2up Zależy czego nie za dużo, napisz coś więcej o sobie.

Pasuje ?

Mój nick na prywatnych serverach:

Derron

Rayzo

Abirama

Pomogłem? Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...