Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Non-Premium][24/7][FreeLag][FreeBuild+RPG] : Crafcik4You "By Krzysztofa"


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngCrafcik4YouDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s.crafcik.tk

Typ Serwera: FreeBuild+RPG

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie

Sloty: 25, jeżeli zabraknie będzie ich więcej!

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Status:

eJwzNtcztdQzMjTQMzQ04zIyNTUz5XIuSkxLzszmCi5JLFLwSk3J5PLNzEtNBoqWKOgq-GSmZ5QEleaBFMMxAJsPEtU~.png

 

 

1337425569-U363900.png

Autorskie pluginy by Krzysztofa

1337425578-U363900.png

[Root]Krzysztofa

 

Wzór na podanie Moderatora serwera Crafcik:

 

Wymagania na moderatora:

* Minimum 7 dni gry na serwerze

* Minimum wiek 16 lat

* 2 reklamy serwera(Tutaj nie konieczne, ale wskazane)

* Posiadanie mikrofonu w celu rozmowy

* Dojżałość

* Minimum 2 godziny dziennie na serwerze

* Doświadczenie związane z moderowaniem serwera

 

Pytania:

 

 

1. Jak myślisz co może moderator?

2. Czy zamierzasz czerpać korzyści z takiego stanowiska?

3. Ile czasu spędzasz na serwerze?

4. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?(Minimum 5 zdań)

5. Co zrobisz jeżeli zostaniesz wybrany?

6. Jakimi słowami opisał byś siebie?

 

Podania proszę wysyłać na: [email protected]

Odpowiedź otrzymacie do 24h od wysłania podania.

 

Pozdrawiamy Ekipa Crafcik.

1337425590-U363900.png

Adres ip naszego serwera ts3: 5.175.165.21

 

Serwer to będzie typowy FB+RP+SV

Pozdrawiam i zapraszam do gry

 

Krzysztof:)

 

Changelog serwera:

  • 09.18.2012r : Oficjalne otwarcie serwera w celu dopasowania slotów.
  • 09.18.1012r : Przy 10 osobach serwer chodzi bardzo stabilnie.
  • 09.18.2012r : Krótka przerwa w celu poprawy estetyki spawnu.(done)
  • 09-29.2012r : Aktualizacja craftbukkita do najnowszej wersji 1.3.2
  • 09-29.2012r : Zbudowanie nowego miasta "Holandia"
  • 09-29.2012r : Wprowadzenie automatyzacji obsługi serwera (tzn. Wykrywanie crashów/Automatyczne resety w razie potrzeby itp)
  • 10-09.2012r : Domena ip serwera: s.crafcik.tk
  • 10-09.2012r : Zrobienie Hali teleportów
  • 10-09.2012r : Naprawienie wielu błędów związanych z Frakcjami/Kopiowaniem itemów/Odpisywaniem na /r/Kilka /sethome dla rangi VIP+/Zestawy startowe oraz wiele więcej

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Odświeżam i zarazem zapraszam do gry.

Zostało dodane dużo wolnych działek w postaci tabliczek na które wystarczy kliknąć.

Dla każdego gracza przypada 1 działka za darmo.

 

Pozdrawiam.

/ref co 24h

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ogólnie serwer jest pro , ale mam kilka zastrzeżeń wobec niego , ponieważ admin skłamał ponieważ napisał że serwer jest :

Typ Serwera

: FreeBuild+RPG , a jak wszedłem na serwer to się dowiedziałem że serwer jest surival + frakcje + Fb , ale ogólnie serwer fajny

Prezka:

9/10

Serwer:

7/10

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Opublikowano

Ogólnie serwer jest pro , ale mam kilka zastrzeżeń wobec niego , ponieważ admin skłamał ponieważ napisał że serwer jest :

Typ Serwera

: FreeBuild+RPG , a jak wszedłem na serwer to się dowiedziałem że serwer jest surival + frakcje + Fb , ale ogólnie serwer fajny

 

Prezka:

 

9/10

 

Serwer:

 

7/10

 

Jednak będzie to serwer typu: FB+RP+ odrobine SV.

 

Pozdrawiam.

 

Cześć proszę czytać wszystko co pisze poniżej prezentacji :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

gowno nie serw...

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Panie krzysztofie , powiem tak . Może i na pluginach i javie znasz sie dobrze lecz budowniczym to ty nie bedziesz..

W ogole nie podoba mi sie mapa..

Nie potrzebny plugin Factions ( od cholery jest serwerow na mpc forum z " Survival + Frakcje " Po ch** nastepny serwer z frakcjami ? i na dodatek do tego dzialki , co moze wojna o dzialke ?

 

To jest moja opinia .

Opublikowano

Cześć rozumiem twoją opinie i na pewno taka opinia pomoże serwerowi dostosować się do panujących reguł którymi gracze się kierują wybierając serwer.

 

Działki może dalej będą lecz myślę nad innym sposobem dawania cuboidów.

 

A co do mapy no cóż miasto będzie inne, to jak na razie jest w czasie budowy więc tutaj nie skomentuje twojej oceny.

 

Pozdrawiam Krzysiek ;)

 

@edit

 

Co sązicie o takiej stronce?

 

projektfinish.jpg

 

Trochę się napracowałem żeby ją zaprojektować i wykonać ;)

Jestem otwarty na propozycję.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Odświeżam i zapraszam do obejrzenia filmu na którym gramy na Crafciku:

 

 

@Edit

 

Wzór na podanie Moderatora serwera Crafcik:

 

Wymagania na moderatora:

* Minimum 7 dni gry na serwerze

* Minimum wiek 16 lat

* 2 reklamy serwera

* Posiadanie mikrofonu w celu rozmowy

* Dojżałość

* Minimum 2 godziny dziennie na serwerze

* Doświadczenie związane z moderowaniem serwera

 

Pytania:

 

 

1. Jak myślisz co może moderator?

2. Czy zamierzasz czerpać korzyści z takiego stanowiska?

3. Ile czasu spędzasz na serwerze?

4. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?(Minimum 5 zdań)

5. Co zrobisz jeżeli zostaniesz wybrany?

6. Jakimi słowami opisał byś siebie?

 

Podania proszę wysyłać na: [email protected]

Odpowiedź otrzymacie do 24h od wysłania podania.

 

Pozdrawiamy Ekipa Crafcik.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

A wiec tak krzysztofie mam swoj serwer 70 slotowy bez premiun bez chamachi gra okolo 30osob (nie reklamuje sie tutaj)wiec wiem jak to jest ale niestety musze to powiedziec mapa do dupy jak juz nie umiesz budowac to zrob ten spawn daj serwer wojny gildi i tyle.Jaki to jest rpg? tam nic prawie nie ma spawn droga dzialki koniec.ogolnie reklama 8/10 mapa 3/10 serwer 7/10 wbilem o 22 nie ma nikogo no sory.Na mojim serwie nawet w nocy gra z 8-10 osob.Chociasz stojii 7 dni moj serwer to survival+wojny gildi i moze troszke TROSZKE freebulida.Wez sobie moje rady do serca i pozdrawiam cie moze i mam 13 lat ale troche wiedzy i rozumu mam :) trzymaj sie

Opublikowano

Spoko to jak nie chcesz nikogo obrażać i każdy twój oceniony serwer to tak jakby hejt to po prostu w ogóle nic nie pisz i zajmuj się swoim "pro" serwerem.

 

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do gry. Została zbudowana "Holandia" Piramida podwodne miasto z możliwością kupna działki oraz więcej zobaczcie sami na serwerze ;)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Odświeżam

 

@Edit

 

Bardzo przepraszam, ale wczoraj tzn. 6 października było trochę problemów z cuboidem miasta z powodu błędu naszego kolegi który nie jest jeszcze doświadczony dobrze z komendami i obsługą wtyczek dlatego proszę o wybaczenie ;) Wszystko do 7 października czyli dzisiaj do godzin wieczornych zostanie naprawione.

Za utrudnienia bardzo przepraszam.

Krzysztof.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@refresh

 

Działki oraz wszystko co było nie tak zostało naprawione.

Osoby, które zostały przez przypadek pominięte, chociaż w co wątpię to proszę o kontakt ze mną pod numerem gg podanym na moim profilu mpc.

 

Pozdrawiam Krzysiek.

 

@Edit

 

A oto mały preview/Zapowiedź naszego serwera:

 

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...