Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Polski Dedykowany serwer metin2] FireMT2 (świeżo otwarty)


kankel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer prywatny - dedykowany metin2

 

logofire469x60.gif

 

Firemt2 to najbardziej rozwinięty serwer pod względem splendoru na stronie jak i na samym serwerze. Miło przywita nas na początku strona główna serwera. Cały efekt atmosfery gry przyprawi nas o dodatkową motywacje bycia jak najlepszym. Zadowoleni gracze wykazują chęci gry oraz chętnie uczestniczą w różnych wydarzeniach serwera Firemt2.

 

Stronę główną możesz odwiedzić tu:

www.firemt2.pl

 

Zarejestruj się już dziś i stań się najlepszym wojownikiem!

 

...a może uda Ci się zarejestrować w pierwszej setce graczy i dostać wyjątkowe przedmioty, a nawet mounta - smoka na którym będziesz mógł jeździć?!! Spiesz się

mounty otrzyma pierwszych 15 graczy!

 

 

 

Reklama by Matorg

Opublikowano

prezentacje za przeproszeniem wyjebac do kosza serwer stoi dlugi czas :)

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Serwer stary

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Opublikowano

Strona nie działa, prezka nie wypaliła (nawet jej niema)

serwer stary jak byk... i tyle do zamknięcia ! :)

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Chwilowe problemy ze stroną.

No a ile bd trwać te problemy ? Bo jak niby jest nowy to możę bym se zagrał...

 

Żal jak ja robię prezke i zapomne czegoś dodać to odrazu zamykają...

A takiego gówna nie Ż.A.L !

sygna1q.jpg

Opublikowano

Świeżo otarty , stary serwer jest + do tego są już problemy ze stroną . :).

Kiedyś coś tu będzie.

<333

Opublikowano

@UP :

 

Był już chyba raz. Jak dla mnie ten serwer już jest bez przyszłości. Sprzedajcie pliki etc i stwórzcie coś nowego od podstaw :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...