Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]zakupiłem złoto na allegro 17 lipca.


piotr570

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie podobno tylko napewno od teraz moim zdaniem nie ważne czy złoto czy czołgi.

Opublikowano

Chyba teraz bedziesz musial zaplacic 2 razy tyle i dopiero wtedy Ci je odwieszą. Wejdz na swój e-mail, tam pewnie masz jakies info na ten temat.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

witam jak pisałem w poprzednim temacie mam to samo. to zorganizowana akcja WG na użytkownikach kupujących golda (i czołgi) z innego źródła niż strona WOT.

Też mam zawieszone konto...

Opublikowano

witam jak pisałem w poprzednim temacie mam to samo. to zorganizowana akcja WG na użytkownikach kupujących golda z innego źródła niż strona WOT.

Też mam zawieszone konto...

 

Jak kupisz od nich te 2500 golda, to wtedy Ci je odwiesza?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

tak musisz zapłacić im za tyle golda ile było w nielegalnej transakcji..

 

Kupowałem golda na allegro i teraz ponoszę tego konsekwencję...

Jaki h*** od którego kupiłem golda płacił skradzioną karta kredytową i przelewał gold w formie prezentu. teraz koleś ma zawieszone konto na allegro a już jest za późno żeby dochodzić swoich roszczeń bo minęło 60 dni...

 

najlepsze jest to że ja kupiłem tylko 2500 golda, a ode mnie z klanu ludzie kupowali po 19 000, czołgi Lowe i T32.... no i jak to teraz oddać...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...