Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]Kwadratowa Masakra[Wyspa][LifeMC][3 Życia][0 Grifów!][OgarniętaAdministracja][LWC] To wszystko u nas!


kupakurcjus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was...

Oto i jest nasza Zapowiedź serwera KWADRATOWA MASAKRA... Normalni Gracze, Przepiękne budowle, Ogarnięta administracja!, Zaawansowana Maszyna, 20 Slotów, VPS, Zero Lagów! To wszystko znajdziecie na naszej ,,Kwadratowej Masakrze!" Tutaj każdy ma 3 Życia i równe prawa, ktoś ci się nie podoba? Nie grifuj mu domku ani nie zabijaj go, poprostu przejdź koło niego z złym wyrazem twarzy ;-) Tutaj poprostu nie ma griferów i graczy którzy będą zabijali bez prowokacji bo to jest NASZA kwadratowa masakra! Poprostu Idealny serwer dla Ciebie i Twoich znajomych!...

 

 

A tutaj trochę o serwerze:

Na serwerze jest malutka wysepka na której będzie spawn!

Każdy gracz ma prawo zamieszkać gdzie żywnie mu

się będzie podobać!

Czy to w powietrzu albo w łodzi podwodnej

zbudowanej z cobbla albo z sandstone.

Każdy ma 3 życia które możesz wykorzystać...jeśli zginiesz zostajesz banowany! ktoś z kolegów może ci udostępnić swoje życie! wtedy ty musisz zjesz diamenty aby życia ci się naładowały!...

Napisz profesjonalne podanie:

-Wiek

-Skype

-Coś o sobie

-Ile grasz?

-Czy będziesz nagrywać?

-Konto YT:

Zapraszam do pisania podań

Start za około tydzień-dwa tygodnie

Musimy ogarnąć maszynę!

MPC Love<3

Opublikowano

-Nick: vTakeer

-Wiek: 16

-Skype: na PW

-Coś o sobie: Jestem gościem, który nie lubi grieferów i cheaterów, chyba jak każdy. Jestem pomocny i miły wobec innych, no, i to chyba wszystko

-Ile grasz? w co? na komputerze gram dziennie min. 10 godzin, a w minecrafta gram od alphy

-Czy będziesz nagrywać? na razie nie, za słaby komp :/

-Konto YT: na razie nie mam :/

Opublikowano

 

-Nick: TheMrGrubcio nazwa z mpc od siostry konto

 

-Wiek: 12

 

-Skype: na PW

 

-Coś o sobie: Jestem gościem, który nie lubi grieferów i cheaterów, chyba jak każdy. Jestem pomocny i miły wobec innych

-Ile grasz? w co? na komputerze gram dziennie min. 4 godzin, a w minecrafta gram od alphy

 

-Czy będziesz nagrywać? na razie nie, za słaby komp :/

 

-Konto YT: na razie nie mam :/

Opublikowano

-Wiek w profilu :>

-Skype -

-Coś o sobie yyy... mleko

-Ile grasz? od 1.5. pogrywam w weekendy

-Czy będziesz nagrywać? kalkulatorem

-Konto YT: synekmtg

Opublikowano

Niestety poj****e FiberHost.pl Odmówiło współpracy po 2 tygodniach zgadzania się... niestety jestem zmuszony albo poprosić kogoś z was o sponsorowanie Serwera albo ... koniec Mam nadzieje że tak się nie stanie :< dużo włożyłem czasu w tą maszynę!... mają niezłą opinie po 2 tygodniach odpisali ,,Nie jesteśmy zainteresowani!" przepraszam wszystkich graczy ale muszę zawiesić temat! poszukuje sponsora!

MPC Love<3

Opublikowano

-Wiek 14 lat ukończyłem w czerwcu

-Skype Bili221

-Coś o sobie Lubie grac na gitarze , jeździć na rowerze nartach , poznawać nowe znajomości , bardzo lubię pomagać .

-Ile grasz? Gram od ponad roku .

-Czy będziesz nagrywać? Nie wiem narazie nie myślę o tego typu sprawach .

-Konto YT: Nie posiadam .

xSiRock_eune_157_1_text.png

Opublikowano

hah co za dzieciaki... wiecie co to vps a co to serwer dedykowany i hosting ? : )

Dzieciaki.... widać to po twoim nicku... VPS maszyna... cała do twojej dyspozycji... dedykowany [sam serwer] hosting to takie coś co ci sprzedaje serwer! dzieciaku i kto tu się zna! :>

MPC Love<3

Opublikowano

-Wiek 16

-Skype krystian.cyrek1

-Coś o sobie Pochodze z Elblaga. Moje hobby to informatyka.

-Ile grasz? 2 lata w Minecraft

-Czy będziesz nagrywać? Tak codziennie

-Konto YT: TheBeliweR

mca.png
Opublikowano

-Wiek 15

-Skype pisać pw

-Coś o sobie kocham tennis!

-Ile grasz? 1,5 roku

-Czy będziesz nagrywać? maybe

-Konto YT: MrLukasz15 (53 widzów)

eurodos.png

Opublikowano

-Wiek Mam osiem lat

 

-Skype Nie posiadam, co to?!

 

-Coś o sobie Lubie pladzgi zmienadrzane dopsze smakójom z selem wiecie? a tak pozatym nic inego nie moke totac;/

 

-Ile grasz? plawie wogule wiedzcie osiem lat tyle obovionskuf

 

-Czy będziesz nagrywać? to hyba ocyfiste!

 

-Konto YT: blak

Opublikowano

-Wiek 14

-Skype na PW

-Coś o sobie Lubie grac w MC ! ! ! moim marzeniem jest zostac Piłkarzem

-Ile grasz? Dziennie Dlugo ... zalezy od dnia min 4 h. a W MC gram od Alpha

-Czy będziesz nagrywać? Tak tylko czekam na nowy sprzęt

-Konto YT: MrRoletti

Opublikowano

-Wiek 15 lat

-Skype blackfacepl

-Coś o sobie Lubie grac i nagrywac minecrafta, interesuje sie informatyką techniczną.

-Ile grasz? około roku

-Czy będziesz nagrywać? Tak

-Konto YT: 5im3k

Opublikowano

Nick:Pan_Farmer

Wiek:14 lat

Skype:na pw

Coś o sobie: Nie jestem griferem i nie cheatuje:)

Ile grasz: od wersji 1.8.1

czy będziesz nagrywać: w przyszłości może się skuszę

Konto YT: Almadril

Brak Sygnaturki YEAH

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...