Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy 2-3dni temu grałem a teraz nie mam konta auta


karomaslo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 2-3dni temu grałem i dziś wchodzę a tu wyskakuje zrób kierowce ... jest tak jak bym na nowe konto wchodził a na tym co grałem miałem auto za 25zł ,,, kur co jest 5 juz 2 raz tak mam .....

Opublikowano

witaj pierwsze kroki to przed zalogowaniem sprawdź czy aby na pewno masz taki sam serwer jaki miałeś podczas 1 logowania :)

tzn są 2 serwery APEX i CHICANE

 

i teraz kwestia jak dawno temu się zarejestrowałeś :P

bo jeśli dawno to ustaw sobie na APEX EU i powinno śmigać.

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano
:) do zamknięcia :P

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...