Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozwól, że napiszę Ci instrukcje znalezienia takich serwerów. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobi jest otwarcie nowej karty, za pomocą klawiszy "ctrl+t", aby ten skrót klawiszowy zadziałał musisz nadusi te 2 klawisze (+ jest jedynie jako łącznik, dlatego wspomniałem o 2 klawiszach) jeżeli jednak poszukiwanie tych guzików zajmuje więcej niż 3 minuty proponuje znaleźć inną instrukcje otwierania nowej karty lub w przypadkowy sposób klikać myszką (Nie wiem jaką masz przeglądarkę, z chęcią bym sprecyzował dokładne miejsce). Jeżeli uda Ci się otworzyć nową kartę musisz wpisać w pasek (taki biały u góry ekranu) "www.google.pl" ale bez tych znaczków " napisałem je aby wyróżnić dokładnie co masz wpisać. Jeśli zajmie Ci to więcej niż 15 minut poproś kolegę o pomoc. Znajomy uruchomił? No to jedziemy dalej. Wpisz (shaiya private servers) w ten pasek na środku ekranu. Ha zaskoczony? Masz racje zmyła, teraz bez znaków (), Dobra naduś klawisz z napisem enter. Teraz wyświetliło Ci się wiele literek, wiem oczopląs. Naduś na coś niebieskiego z napisem shaiya. I teraz wyświetliła Ci się lista serwerów, szukaj czegoś z napisem EP5.2+.

 

Ta wiadomość jest skierowana do człowieka który założył ten temat i dla ludziów, którzy chcą zrobi coś podobnego. OPCJA SZUKAJ NIE BOLI!

6504.jpg
Opublikowano

Pozwól, że napiszę Ci instrukcje znalezienia takich serwerów. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobi jest otwarcie nowej karty, za pomocą klawiszy "ctrl+t", aby ten skrót klawiszowy zadziałał musisz nadusi te 2 klawisze (+ jest jedynie jako łącznik, dlatego wspomniałem o 2 klawiszach) jeżeli jednak poszukiwanie tych guzików zajmuje więcej niż 3 minuty proponuje znaleźć inną instrukcje otwierania nowej karty lub w przypadkowy sposób klikać myszką (Nie wiem jaką masz przeglądarkę, z chęcią bym sprecyzował dokładne miejsce). Jeżeli uda Ci się otworzyć nową kartę musisz wpisać w pasek (taki biały u góry ekranu) "www.google.pl" ale bez tych znaczków " napisałem je aby wyróżnić dokładnie co masz wpisać. Jeśli zajmie Ci to więcej niż 15 minut poproś kolegę o pomoc. Znajomy uruchomił? No to jedziemy dalej. Wpisz (shaiya private servers) w ten pasek na środku ekranu. Ha zaskoczony? Masz racje zmyła, teraz bez znaków (), Dobra naduś klawisz z napisem enter. Teraz wyświetliło Ci się wiele literek, wiem oczopląs. Naduś na coś niebieskiego z napisem shaiya. I teraz wyświetliła Ci się lista serwerów, szukaj czegoś z napisem EP5.2+.

 

Ta wiadomość jest skierowana do człowieka który założył ten temat i dla ludziów, którzy chcą zrobi coś podobnego. OPCJA SZUKAJ NIE BOLI!

Patrz, bez zbędnego pisania, 20x szybciej ;)

To jest ukryta treść, proszę

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...