Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłąca się wymienić tymi itemkami ?


synaniemawdomu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opłaca się wymienić : Ja daje Smocze Noże +9 kd- Woj,Ninja,Sura+4 5b ( 10grota, 10szycie, 5trucie, 20zwierzaki, 10szybk.zaklecia ) a koleś mi daje :

 

Stal Woj +4 all kd +4 5b - 1,5k pz / 15miecze / 6sztylety / 10ogien / 3do pe

Srebrna Bransa +9 5b - 20dt / 3do pz / 6mistyki / 2mniej ważne

Ebo +9 5b - 20grota / 20orki / 10szybk.ruchu / 6zwierzaki / 1mniej ważny

 

Opłaca się ?

Opublikowano

Według mnie nie opłaca się, bo Twoja rzecz jest więcej warta. Po za tym stal jest słaba, nawet nie ma 2k pż, co powinno być podstawą w takiej zbroi.

 

@down = poprawione, zagapiłem się :P

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

2up@ 1,5k a 2k hp to duza roznica ? :D

up@ 5b to nie jest odrazu "pro" trzeba patrzeec jakie bony.

 

Moim zdaniem tak srednio , stal 1,5 k hp .. hmm na Twoim miejscu wymienilbym sie mimo wszystko.

Opublikowano

Według mnie się opłaca, bo all ma 5bon.

:)

lorciowa1.png

10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500

Opublikowano

Boze chlopie a czym grasz?

Przeciez skad mamy wiedziec... Mniej wiecej wartosc itemow jest podobna... Jak grasz Bodym to sie pozamieniaj, jak grasz ninja to sie nie zamieniaj o.O

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Może by się nie opłacało patrząc na grę, ale z punktu sprzedania na allegro wychodzi na to że się opłaca :)

Smoki max 100zł, a takie eq 5b jak byś sellał osobno.. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...