Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam x7 loadera ( moze byc samorobka ) [x7 loader to hack do s4 league] na windowsa XP !


Tjuskaw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Poszukuję x7 loadera ( hack do s4 league ) na windowsa XP . Polega na :

-god mode ( niesmiertelnosc )

-wall hack ( nie jest to widzenie przez sciany lecz tworzenie takich murków po kilkadziesiąt razy , mozna tylko raz bez hackow , bez marnowania SP ( inaczej MP ) )

-hell sp ( full sp bez marnowania )

- 1 shoot 1 kill ( nie trzeba chyba wyjasniac )

- przyspieszone bieganie

- wiekszy skok ( nawet do konca mapki , zalezy od przytrzymania spacji )

-atak z daleka ( np . z 10 metrow odleglosci trafiasz )

- mozliwosc stania za txt ( strefa gdzie kazdy deda ) , to wtedy tylko stoisz i nic

- nieskonczonosc broni ( np. jak jest 1 bomba na runde to jest nieskonczonosc )

 

 

filmiki o co kaman oraz takze hack, ktory dziala tylko na 7 :

 

Prezentacja hackow : http://www.youtube.c...p<br /><br />http://www.youtube.c...p<br /><br />http://www.youtube.c...Hw&feature=plcp --- wyjasnienie wypakowania hacka

http://speedy.sh/PbBDn/x7.rar-- linki do folderu , gdzie znajduja sie god mode i wszystkie 1 shoot 1 kill na all bronki

 

http://speedy.sh/6Gr...x7Loader-v3.rar - launcher hacka

 

 

Chcialbym to na XP - z gory thx

 

 

PS. jak sie nie uda mozecie mi podac linka do pirackiego windowsa 7 64 BIT(wazne) permamenta i takze bedzie +

 

 

Z gory thx

 

 

Tjuskaw

Opublikowano

Pierwsze primo: Google nie boli

 

Drugie primo: Jak tego nie ma, i liczysz że ktoś ci takie coś zrobi to pojawi się pytanie: ile płacisz?

 

//lol, założyłeś konto tylko po to żeby to napisać xD?

btw; napisz to trochę jaśniej, bo nikt cię nie zrozumie :D

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

Tak google nie boli tylko ta strona jest chyba od programowania cheatow co ?? I widze ze ludzie to robia za darmo

 

SP to jakby MP w metinie ... tylko ze tam jest mozliwosc biegania

 

 

jestem od 31 marca ..

Opublikowano

Tak jest, ale nie jest po to aby ktoś tobie napisał gotowca tylko abyś ty sam napisał z pomocą forum.. tutki itp. Jeśli będziesz miał problemy z kodem to tutaj na pewno byś znalazł rozwiązanie. Pamiętaj o gotowca nie proś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...