Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratoweWzgorze 15 slotow hamachi ! wyspa


Litko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie mam wam do zaprezentowania serwer

HAMACHI

 

Ten serwer jest typu serwera SKKF "kwadratowa masakra

 

Siec-MinecraftWzgorze od 1 do5

HASLO - 123

 

Moby-ON

 

SLOTY-15

WhiteLista-ON

PVP-ON

Mapa-Wyspa

Wzor Podania

 

Wiek- minimum 12

Nick-

Premium-tak/nie

Microfon-tak/nie [ lepiej zeby byl ]

Dlaczego Ty - prosze krotko i na temat]

Czemu ten serwer-

Pss- ulubione zdanie nie dziala cos zle robiles

Opublikowano

Wiek:13 lat

Nick: Cebulka

Premium: nie

Mikrofon: tak

Dlaczego ty?: Jestem miły ogar lubie budowac zaczynam krecic na YT co tu wiecej gadac jestem po prostu fajny :D

Czemu ten serwer: Od kiedy pojawila sie seria Skkf'a kwadratowa masakra marze zeby zagrac na takim serwerze

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Xanter

Premium: nie

Mikrofon: tak

Dlaczego ty?: Jestem bardzo przyjacielski i lubię sobie pograć z fajnymi osobami.

Czemu ten serwer?: Bardzo lubię serwery tego typu.

Opublikowano

Wiek- 13

Nick-SrCortix

Premium-tak

Microfon-tak

Dlaczego Ty - Ja poniewaz chce zagrac na takim serwie

Czemu ten serwer- Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra

Opublikowano

wiek-12

 

Nick-OGREOS1020

Premium-nie

Microfon-tak

Dlaczego Ty -bo jestem miły i chce sobie pograć na serwerze

Czemu ten serwer-bo lubie serwery kwadratowa masakra

Opublikowano

Wiek- 14

Nick- Arcy

Premium-tak

Mikrofon-tak

Dlaczego Ty - Koleżeński, miły, uprzejmy, dobry :]

Czemu ten serwer- Dlatego, że na każdym poprzednim serwerze podobnym do kwadratowej masakry, znajdywały się osoby, które biły za nic, niszczyły:)

 

PS: mam nadzieję, że na white liste, nie będziesz przyjmował po kolei każdego, tylko wybrane osoby.. i jeśli serwer np 15slotowy, to żeby na whiteliscie było np. max 20osób lub np te 15..

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Wiek- 15

Nick- Dey

Premium-tak/nie tak ale gram na cracked dla ulatwienia

Microfon-tak

Dlaczego Ty - jestem milym i pomocnym graczem.

Czemu ten serwer- Czekam na takie ;]

Opublikowano

Wiek: 13 lat

Nick: adogaj99

Premium tak/nie: nie

Microfon: na razie nie ale zamierzam kupić. :)

Dlaczego ja?:(ponieważ jest taki program :D)bo jestem ogarnięta, lubię grać w minecraft , lubię budować.

 

Czemu ten serwer: ponieważ szukam normalnego serwa z ogarniętymi graczami. a ten taki jest ;)

Opublikowano

Wiek- 13

Nick-niemam29

Premium-nie

Microfon-tak

Dlaczego Ty - bo lubie takie serwery i umiem pomagać w współpracować

Czemu ten serwer- ponieważ szukam takiego serwera

Opublikowano

Wiek-13

Nick-domi123451

Premium-Mineshafter

Microfon-Tak

Dlaczego Ty -Jestem Ogarniety Kreatywny :>

Czemu ten serwer-Bo Tak ^.^

 

Brat

 

Wiek- 14

Nick-OxygenY

Premium-Mineshafter

Microfon-tak

Dlaczego Ty - Ponieważ Jestem miły , fajny ^ ^ , creatywny i uczciwy

Czemu ten serwer- Ponieważ lubię Kwadratowe masakry :D

Opublikowano

adogaj99 zgłasza się. Microfon jest. Okazało się że rodzice mieli gdy byli na Skype więc microfon jest. :D

 

P.S sprawdzałam microfon i powinien działać. próby na kompie wypadały dobrze ^_^

Opublikowano

Wiek- 14

Nick-buzzard1213

Premium-tak

Microfon-tak

Dlaczego Ty - lubię rozmawiać, lubie budować i wydaje mi się ze będzie fajnie

Czemu ten serwer- ponieważ lubię kwadratową masakrę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...