Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się zagrać w Dota2 ? + kilka pytań.


xLinuxPl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

właśnie zobaczyłem ten temat i sie chciałbym zapytać czy opłaca sie zagrać w tą grę?

 

 

Pytania :D

 

1. Ta gra to cos w stylu Team Fortress 2?

2. Jest ona na Steamie?

3. Opłaca sie zagrać??\

Opublikowano

1. Nie. Jest to gra Moba. Najlepiej jak obejrzysz sobie GP na YouTube.

2. Tak. Gra narazie jest w fazie Beta, ale będzie niedługo F2P.

3. Jeżeli masz czas to tak. Można spotkać spoko ludzi. Tylko naucz się pierw grać troszkę na botach, aby nie denerwować lepszych graczy na normalach.

he?

Opublikowano

1. Nie. Jest to gra Moba. Najlepiej jak obejrzysz sobie GP na YouTube.

2. Tak. Gra narazie jest w fazie Beta, ale będzie niedługo F2P.

3. Jeżeli masz czas to tak. Można spotkać spoko ludzi. Tylko naucz się pierw grać troszkę na botach, aby nie denerwować lepszych graczy na normalach.

 

Dzieki za pomoc :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@Topic , Dziś pobrałem dote 2 na Steam , za Darmo , sam byłem w szkoku że za free dostałem :P , a podobno zeby dote 2 mieć , trzeba za nią zapłacić , ja dostałem za free :P

nie wiem czy grałem w bete czy juz full wersja , ale mogę powiedzieć jedno !

- Gra jest fajna :P zacząłem grac o 15 a skończyłem teraz :P , wciąga jak chuj :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...