Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ominięcie sprawdzania licencji online - HWID + login


lutzen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam fajnego bocika do pewnej gierki, lecz jest on na licencje do tego dniową.

Kupiłem go raz, spodobał mi się. Ale następny raz nie bardzo chcę wydawać kasę.

 

Przejdźmy do rzeczy.

Odpalam ten program, wyskakuje okienko:

86642707555427234342.jpg

 

Program sprawdza online, zgodność HWID oraz loginu/hasła, które muszą odpowiadać w bazie.

Program sprawdza także ilość dni licencji.

 

Język napisanego programu to Delphi, udało mi się rozpakować ten plik. Lecz na wiele mi się to nie zda.

 

Tutaj kod, który niby odpowiada za to cuś :)

 

plik *.pas

http://wklej.org/hash/ba6b2c85fe3/

 

plik *.dfm

http://wklej.org/hash/f06fe1fbc71/

 

 

 

Ktoś ma jakieś pomysły dot. ominięcia sprawdzania licencji?

Jeżeli wszystko pasuje, po kliku Start Bot, uruchamia się domyślne okno bota i można już korzystać.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Masz adresy funkcji no to jedziesz jakimś debuggerem i czekasz na cud.

Twoja stara robi catch the clowny w Game Makerze.

Gość Pan Szymek
Opublikowano

Wyślij .exe, prawdopodobnie to będzie bardzo proste.

Gość Pan Szymek
Opublikowano

To tak, głębiej się temu nie przyjrzę, bo wywala jakąś wiadomość, że nie znaleziono klienta, ale sprawdź z jakimi adresami łączy się po załadowaniu.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...