Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot fanów Minecraft - Rzeszów


kurcus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jak zapewne wynika z nazwy tematu, pragniemy wraz ze znajomymi zorganizować zlot fanów Minecraft w Rzeszowie!

W tym temacie chcemy dowiedzieć się ilu by było chętnych i w jakim wieku jesteście abyśmy mogli zorganizować przebieg imprezy i ewentualnie wynająć jakiś lokal.

Zapewniamy też pomoc w dojeździe na miejsce lub pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla tych co mieszkają nieco dalej od Rzeszowa.

Oficjalny temat z przebiegiem imprezy, datą itp. pojawi się po ustaleniu wszystkiego. Zlot najprawdopodobniej odbędzie się na przełomie września z październikiem, na pewno na weekendzie.

 

Zapisy prowadzone są w tym temacie, prosimy stosować wzór.

 

WZÓR:

Nick:

Wiek:

Na ile procent będziesz:

Kontakt (GG/Skype/e-mail):

 

KONTAKT Z NAMI:

GG: 15603812

Skype: pgkurcus

 

LISTA CHĘTNYCH:

- Kurcus (17 lat) - 100 %

- Slim83 (28 lat) - 100 %

- PodatekPl (16 lat) - 100%

- Paula (14 lat) - 99 %

- VertiPl (17 lat) 99 %

- Karen (15 lat) - 90 %

- marcink (16 lat) - 90%

 

Pozdrawiamy!

Opublikowano

Hahahahahahahahahahah. Nie rób jaj... I co, przyjedziecie i będziecie gadać kto ile diamentów wykopał? Beka!


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

WZÓR:

Nick:Swist

Wiek:17

Na ile procent będziesz: 0%

Kontakt (GG/Skype/e-mail):928375032138

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

To jest poważny temat, dla ludzi, którzy może chcą porozmawiać o swoich zainteresowaniach, poznać innych. Lepiej siedzieć tak jak niektórzy wyżej cały dzień przed kompem i nie mieć realnego życia...

Opublikowano

To jest poważny temat, dla ludzi, którzy może chcą porozmawiać o swoich zainteresowaniach, poznać innych. Lepiej siedzieć tak jak niektórzy wyżej cały dzień przed kompem i nie mieć realnego życia...

 

Czyli spotkanie nerdów napierdalających o minecrafcie to życie realne?

Opublikowano

To na pewno nie wypali. I dlaczego Rzeszów? Bo Ty tam mieszkasz?

Jesli uda Ci sie takie cos zorganizować to na pewno nie bedzie wiecej niz 5 osob. Coż... Takie sa realia..

Opublikowano

Nie no tak serio to jak by miało to wyglądać? Co byście tam robili?

Jakiś rozkład chociaż.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Dużo lepszy pomysl od tego waszego wrzucania pseudo gówna z minekrafta na YT :>. Ludzie wykazują chęci do zrobienia czegoś takiego a wy kur to nie wypali itp itd nie pasuje to nie przyjeżdżajcie i nie róbcie w temacie zbędnego spamu po co to krytykować dużo lepszy pomysł niz napierdalanie klockami lego w minekrafcie 20/7. Jestem za ale i tak nie bede jechał z działdowa na jakiś zlot w fanów w gre w jaka nie gram, Ale bardzo dobry pomysł życze powodzenia.

Opublikowano

Przyjadę samochodem z klocków z klockowym komputerem w klockowym świecie z klockowym minecraft'em, klockowym domkiem w minecraft i klockowym "ja". Uważaj bo jeszcze wypali.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...