Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HardCore][Public] Server SoCraft, 150 slotów ON 24/7 ... sv.soban.pl


Moozil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na server SoCraft [HardCore][Public][24/7]

 

Server Domsa i Seerpa

 

Server 150 slotów, ogarnięte pluginy. Administracja powinna być często Online, możliwość kupna VIP.

Jeżeli ktoś Dednie to ban na 7 dni, w przypadku VIP 2 dni bez utraty rangi. Ewentualne Un-ban u Domsa lub na stronie servera.

 

VIP.

-Dostęp do pokoju VIP

-kit: Vip (co 2 dni)

-przywileje u Administracji

-możliwość postawienia Cooboida 10x10

 

 

Wlasciciele: Domso, Seerp

HeadAdmin: AfgFireXxX

Admin: SaePL, karib, FH2003

 

Rekrutacja wyłącznie dla bardzo dobrych graczy, którzy ogarniają komendy.

 

Zapraszam !

 

sv.soban.pl !!

Opublikowano

Może byście się bardziej rozpisali.

Ci co lecą na 150 slotów to wbiją. Zróbcie jakiś opis oraz zdjęcia ze servera.

 

 

-----

Server Survival HARDCORE a na spawnie bloki diaxowe i pixel arty z wełny. Server ma 150 slotów a register nawet nie przetłumaczony.

jjVvjT4.png


Opublikowano

Może byście się bardziej rozpisali.

Ci co lecą na 150 slotów to wbiją. Zróbcie jakiś opis oraz zdjęcia ze servera.

 

 

-----

Server Survival HARDCORE a na spawnie bloki diaxowe i pixel arty z wełny. Server ma 150 slotów a register nawet nie przetłumaczony.

 

Ale co mam napisać, jak wejdziesz to zobaczysz czy są tam bloki diaxowe itd. Register nie przetlumaczony ... i co w zwiazku z tym jeżeli jego sie używa w przeciągu 10 pierwszych sekund na servie, jeżeli jest ktos nie ogarniety nie bedzie wiedzial jak sie zarejestrowac więc jednego "Bota" mniej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...