Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BlazeGN]~[Dyskusja i Informacje]~[100 CAP]~[Only Chinese]


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

845527-diedeck-albums10466-bz-picture33884-gf.gif

Rejestracja --> Zostanie otwarta o 20:00 naszego czasu.

b6FWH.gif

Level Cap: 100

Skill Cap: 100

Language: Angielski

Race: Chinese Only!!!

Alexandria: Wyłączona

EXP Rates: 30x

Party EXP Rates: 60x

Gold Drop Rates: 10x

Drop Rates: 10x

Silk: Available ( Ponad 75 metod dotacji! )

FGW: Działający

CTF: Działający

Battle Arena: Działający

Fortress War: Działający

Server Count (1) (Akene - 2000 Slots)

M7KJj.gif

White Knights dropią D10 Immortal & Astral Tablets

Nowe Coiny dodane [Gold Bar]

Nowe NPC w Hotan - Blaze Shop

Nowe Avatary

Nowy system glow

100 Cap zbalansowany

Nowe Dopiski

Bardzo zaawansowana stona wraz z kodowaniem

NPC's zmienione -> SOSUN Items D1 ~ D8 , D9 SoS , D10 Normal.

Dodane Teleporty do B1 ~ B2 ~ B3 ~ B4

 

HV2Jc.png

aS8de.png

 

6qPEf.png

0MSdC.gif

EJLde.png

5WQzO.gif

Server administration:

Jimmy - [GM]Gecko

ZiCo - [GM]Metal

 

Development:

ZiCo - Owner / Founder

Jimmy - Server Developer

ATX - GFX Designer / Global Moderator

Nezekan - System Administrator

 

Game administration:

[GM]Metal - Arabic / Administrator

[GM]Zion- English / Uniques / Events

[GM]Blondiii - English / Events

[GM]Nezekan - English / Events

[GM]Gecko - Filipino (Tagalog)

 

Lingual supporters:

Nezekan - English

ATX - English / Dutch

Jimmy - English / Filipino (Tagalog)

ZiCo - Arabic / English

Anna - English / German

neXNy.gif

Intel? Core? i7-3930K Hexa-Core

64 GB DDR 3 RAM

2 x 3 TB SATA 6 Gb/s HDD; 7200 rpm (Software-RAID 1)

250 Gbit Bandwidth

1 Gbit connected at 100 Mbit

Backup Space 100 GB

Traffic Unlimited*

Redundant Network

Juniper Routing-Technology

100 % switched network; no collision domains

High Speed Access to all Internet-Uplinks

24/7 Monitoring

Network Availability min. 99%

9wt6x.gif

Wielki Otwarcie serwera jest przewidziane na 20:00 dzisiaj , link do rejestracji podam od razu jak będzie dostępny.

Serwer reklamuję , nie piszcie że znów nowy serwer!

Miłej gry .

Opublikowano

Fajny server aczkolwiek nie podoba mi się to że są Suny do d8 potem d9 sos .. psuje wszystko

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

Hmm, zobaczymy po otwarciu, ale raczej serwer jak serwer. Nic ciekawego, mało graczy. Przynajmniej tyle widać po prezentacji.

Jak nie będzie dobrej reklamy, to GM'ów będzie więcej niż graczy.

222e8ae1733713323837f5d.jpg
Opublikowano

opłaca się tam grać?

Wejde sobie tam i pogram :) zobaczymy co to jest xD i tak do jutro nie mam co robić

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

za późno jest już.. nie mam ochoty bo wszystko mnie boli. Praca z rana potem szkoła do 16:00 i potem znowu praca. wiec sie nie dziw

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Odkrywca
Opublikowano

Odświeżam temat.

 

 

Chciałbym zaprosić wszystkich serdecznie na server. Mimo, że stoi już kilka dobrych dni, to nadal jest szansa aby stać się najlepszym graczem.

Na serverze nie ma turków koksów i mocnych broni. 10d nie widziałem jeszcze SOX-a więc nadal jest szansa być pierwszym! :)

 

Support servera jest przyjemny i miły. Można z nimi swobodnie porozmawiać na tematy dotyczące servera. Nikogo nie olewają.

 

Ponadto gracze grający na Akene są bardzo życzliwi, słuzą pomocą tak samo jak ja, Louder -ingame.

 

 

Jeżeli ktoś ma problem z rejestracją na serverze dodaję tutorial który napewno się przyda!

 

1. Kliknij na JOIN NOW na naszej stronie.

 

Strona powinna wyglądać w następujący sposób:

gn0a8.png?1

 

2. AKTYWUJ SWÓJ MAIL poprzez wejście na niego i aktywację linku załączonego w wiadomości. SPRAWDZ SKRZYNKE SPAM

 

3. Po aktywacji zaloguj się na naszej stronie.

YPkP1.png?1

 

4. Po tym jak zalogowałeś się na stronę wejdź w ACCOUNT w menu.

pptLe.png?1

 

5. Wybierz server na którym planujesz grę, w tym wypadku Akene

cr1WZ.png

 

6. Włącz grę i ciesz się grą na jednym z serverów BlazeGN.

Core Gaming Team. [GM]Louder aka [GM]FlyingBuddha

1330173832-U15232.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...