Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] pluginow lub osoby która wykona takie pluginy.


Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

Witam.

Potrzebuje oto takich pluginów, lub jeśli takie nie istnieja osoby która je zrobi:

-paintball 1.3.1

-plugin dzieki któremu po wcisnienciu przycisku/tabliczki gracz dołączy do wybranej drużyny, i nie bedzie mógł atakować ludzi z swojej drużyny, a zabijać tych z drugiej.

 

 

Narazie to tyle, gdybym jeszcze jakiś potrzebował to zedytuje temat.

 

 

 

Nagrody:

Dla osoby która poda mi link do pluginu + najważniejsze komendy - 3like oraz 5 w profilu.

Dla osoby która wykona dla mnie plugin - 10like lub wiecej, 5 w profilu, i jeśli będzie chciała zagrać to bonus na moim serverze (typu VIP lub coś tam)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Przeczytaj dokładniej.. link+ krótki opis podaj..

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

1.

Kolega wyżej podał.

2.

Kolega miał ten sam problem.

3maj:


http://www.mpcforum.pl/topic/403211-help-jak-zrobic-warpy-na-tabliczki/

3.

Niestety nie wiem.

Opublikowano
Znawca
Opublikowano

1.Dispenser już mam.

2. Co do tego buttonWarpa to niby go sciagam ale mój mc go tak jakby nie wykrywa.. wpsiuje /plugins i nie ma tego pluginu a wsadziłem go to do folderu plugins.. Moze mam na inna wersje? (mam serwer 1.3.1)

3. Chodzi tutaj o plugin gdzie po wcisnienciu guzika czy tam po przejsciu przez sciane albo cos takiego.. Gracz zostanie przydzielony do drużyny i bedzie musiał walczyć z 2 drużyną

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

@Up

1.

To dobrze.

2.

Pobierz to:


http://dev.bukkit.org/server-mods/buttonwarp/files/35-v2-0-4/

3.

Istnieje takie coś?

Znawca
Opublikowano

@up

1 i 2 juz tez mam ;) Zamiast buttonWarp uzylem sortal..

a co do 3. to nie jestem pewien. Ale gdyby ktoś mógłby dla mnie taki wykonac to dostanie z 100like, 5 w profilu oraz bedzie mógł zemną prowadzić serwer ,,wojny statków''

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

A jakiś tutorial do PaintBall jest?

Jeśli tak to prosił bym o link (oczywiscie chodzi o polskiego tuta)

i też link do download'u na 1.3.1

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...